T-com je náš dlhoročný partner

Zabezpečíme novú prípojku i vysokorýchlostný internet

T-com je popredným integrovaným telekomunikačným operátorom na slovenskom trhu. V súčasnosti prevádzkuje niekoľko miliónov mobilných a pevných liniek, čo z neho robí jedného z významných poskytovateľov telekomunikačných služieb v Európe. V rámci medzinárodnej skupiny Deutsche Telekom patrí T-com do skupiny Slovak Telecom.

                     
                   
V rámci komplexnej ponuky telekomunikačných služieb pre zákazníkov ponúkame zabezpečenie nasledujúcich služieb a produktov:

  • TP - zriadenie hlavných telefónnych staníc
  • Zriadenie, alebo zmena prípojky euroISDN2 a euroISDN30
  • Vysokorýchlostné pripojenie k internetu ADSL
  • Migrácia cenových plánov
  • Predaj ISDN a ADSL zariadení

Pre bližšie informácie o ponúkaných službách a cenách kontaktujte našu zákaznícku linku +421 2 4342 2765

Novinky

Čo sa u nás deje

GTS poskytne pre Penzias hlasové a medzinárodné služby virtuálnych privátnych sietí

26.06.2012
GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe, vybuduje v Poľsku, v Rumunsku a v Maďarsku virtuálnu privátnu sieť (VPN) a poskytne hlasové služby pre Penzias, anglickú spoločnosť spravujúcu telekomunikačné systémy pre administratívne budovy.

Spoločnosť GTS spúšťa novú videokonferenčnú službu v HD kvalite, ktorá bude dostupná kedykoľvek a kdekoľvek.

14.06.2012
GTS Central Europe popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe spúšťa novú službu s názvom GTS Videoconference.

GTS rozširuje ponuku ethernetových služieb do ďalších krajín Európy

15.05.2012
Neustále rastúci dopyt po ethernetových službách viedol skupinu GTS Central Europe (GTS), popredného poskytovateľa integrovaných telekomunikačných riešení s vlastnou sieťou v strednej a východnej Európe, k ponuke unikátneho ethernetového produktu aj v krajinách, ktoré rozšírili jadro skupiny GTS tvorené Českou republikou, Maďarskom, Poľskom, Slovenskom a Rumunskom. Prostredníctvom svojich partnerov a ďalších kontaktov v regióne strednej a východnej Európy, GTS momentálne ponúka službu Ethernet Line aj v Bulharsku, v Chorvátsku, v Slovinsku, v Srbsku, na Ukrajine a v Turecku.
Copyright © 2009 Communica s.r.o., všetky práva vyhradené
Realizace: HyperMedia, a.s., www.hypermedia.cz
Partneři: BestSite s.r.o.
TOPlist
TOPlist