Pobočkové telefónne ústredne

Optimálne telekomunikačné riešenie pre každú spoločnosť

Ak sa rozhodnete vybaviť Vašu spoločnosť, či organizáciu pobočkovou telefónnou ústredňou, tak bude dôležité  pri voľbe vhodného typu ústredne vychádzať z Vašich potrieb, t.j. požadovaných funkcií a potrebnej kapacity. Tu záleží na jasnej definícii polohy, ktorú chcete, aby telekomunikačné riešenie vo firme zastávalo.

Pre uspokojenie Vašich potrieb môžeme ponúknuť optimálne riešenie so zariadeniami od výrobcov: Atlantis, Ericsson, Panasonic, Alcatel, alebo Siemens.

Zabezpečujeme  návrh, dodávku, inštaláciu a servis pobočkových telefónnych ústrední a hlasových systémov.

                      

Ponúkame Vám nasledujúce riešenia:

  • digitálne aj analógové pobočkové telefónne ústredne s výberom služieb podľa priania a potrieb zákazníka
  • VoIP pobočkové telefónne ústredne
  • hlasové informačné systémy (automatická spojovateľka a pod.)
  • optimalizácia prevádzky telefónnych ústrední (vyhodnocovanie telefónnej prevádzky ústredne apod.)

Väčšina telefónnych ústrední je modulárneho (stavebnicového) typu. To znamená, že jej výstavbu (kapacitu vstupných a výstupných liniek) je možné prispôsobiť na základe potrieb zákazníka prostredníctvom rozširujúcich modulov – kariet. Výstavba ústredne je jeden zo základných parametrov určujúcich následnú cenu celého systému.  Pri niektorých menších systémoch je možné, že určitý počet vstupných a vnútorných liniek je už zahrnutý v základnej cene.

                      


Hlavné parametre pre stanovenie výstavby ústredne:

  • kapacita a typ vstupných liniek
  • kapacita a typ vnútorných pobočiek
  • spôsob distribúcie prichádzajúcich hovorov
  • požadované služby a funkcie


Pre viac informácií volajte na našu zákaznícku linku +421 2 4342 2765


 

Novinky

Čo sa u nás deje

GTS poskytne pre Penzias hlasové a medzinárodné služby virtuálnych privátnych sietí

26.06.2012
GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe, vybuduje v Poľsku, v Rumunsku a v Maďarsku virtuálnu privátnu sieť (VPN) a poskytne hlasové služby pre Penzias, anglickú spoločnosť spravujúcu telekomunikačné systémy pre administratívne budovy.

Spoločnosť GTS spúšťa novú videokonferenčnú službu v HD kvalite, ktorá bude dostupná kedykoľvek a kdekoľvek.

14.06.2012
GTS Central Europe popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe spúšťa novú službu s názvom GTS Videoconference.

GTS rozširuje ponuku ethernetových služieb do ďalších krajín Európy

15.05.2012
Neustále rastúci dopyt po ethernetových službách viedol skupinu GTS Central Europe (GTS), popredného poskytovateľa integrovaných telekomunikačných riešení s vlastnou sieťou v strednej a východnej Európe, k ponuke unikátneho ethernetového produktu aj v krajinách, ktoré rozšírili jadro skupiny GTS tvorené Českou republikou, Maďarskom, Poľskom, Slovenskom a Rumunskom. Prostredníctvom svojich partnerov a ďalších kontaktov v regióne strednej a východnej Európy, GTS momentálne ponúka službu Ethernet Line aj v Bulharsku, v Chorvátsku, v Slovinsku, v Srbsku, na Ukrajine a v Turecku.
Copyright © 2009 Communica s.r.o., všetky práva vyhradené

Co se vám na Slotty Way líbí nejvíce?

Na Slotty Way je něco zvláštního, co mě nutí vracet se pro další. Možná je to vzrušení z toho, že zkouším štěstí na automatech, nebo očekávání velké výhry. Ať už je to cokoli, vím, že se mohu spolehnout na to, že mi slotty way poskytne zábavný a vzrušující zážitek. Navíc pravidelně přibývají nové hry, takže je vždy co nového vyzkoušet. Díky za to, že děláte z hraní příjemný zážitek!, Slotty Way!

Realizace: HyperMedia, a.s., www.hypermedia.cz
Partneři: BestSite s.r.o.
TOPlist
TOPlist