Spoločnosť GTS získala ocenenie MEF za ethernetové služby

20.10.2011 - GTS Slovakia

Spoločnosť GTS Central Europe (GTS) získala prestížnu cenu „Regionálny poskytovateľ služieb roka“ združenia MEF (Metro Ethernet Forum) , ktorá oceňuje vedúce postavenie spoločnosti v oblasti vývoja a poskytovania ethernetových služieb v regióne EMEA (Európa, Stredný východ a Afrika). Spoločnosť GTS získala aj nomináciu v kategórií „Najlepšie veľkoobchodné ethernetové služby“.

V uplynulých rokoch sa stali služby dátových sietí typu ethernet jedným z hlavných zameraní spoločnosti. Ethernetová platforma spoločnosti GTS typu end-to-end, obsahujúcia viac ako 750 zariadení switch v strednej a východnej Európe ponúka zákazníkom bezproblémové širokopásmové riešenia,  flexibilitu a jednoduchú rozširovateľnosť. Ďalším priekopníckym úspechom spoločnosti GTS v oblasti ethernetu je získanie certifikátu, ktorý potvrdzuje, že jej služby spĺňajú požiadavky MEF a úspešné zavŕšenie odborného certifikačného programu ktorý potvrdzuje odborné znalosti sieťových inžinierov GTS. Spoločnosť GTS je prvým a zatiaľ jediným operátorom v regióne strednej a východnej Európy, ktorý získal obidva certifikáty. Vďaka nim spoločnosť získala jednoznačne vedúcu pozíciu v tejto časti Európy.

„Naši firemní zákazníci a veľkoodberatelia sa čoraz viac spoliehajú na ethernet. Aby sme vyhoveli ich potrebám, neustále do tejto dôležitej technológie investujeme. Rozširujeme portfólio riešení, geografický rozsah a existujúca rýchlosť do 40G bude čoskoro zvýšená na 100G,“ – povedal Marcin Kotlarski, produktový riaditeľ skupiny GTS. „Máme radosť z uznania, ktoré nám prejavila porota ocenenia MEF a tešíme sa, že si vedúcu pozíciu vo vývoji ethernetu v regióne EMEA udržíme“.

Ethernetové služby spoločnosti GTS, ktoré zahŕňajú spojenia E-line typu bod-bod (point-to-point), bod-multibod (point-to-multipoint), ako aj služby E-VPN  multibod-multibod (multipoint-to-multipoint), boli nedávno rozšírené o novú ethernetovú službu Media Line na distribúciu mediálneho obsahu. Spoločnosť sa tiež nedávno pripojila k prepojovaciemu centru Equinix Carrier Ethernet Exchange, čím doplnila privátne prepojenia typu E-NNI, aby tak zabezpečila svojim veľkoodberateľom lepší prístup k eternetovým službám.

 

Novinky

Čo sa u nás deje

GTS poskytne pre Penzias hlasové a medzinárodné služby virtuálnych privátnych sietí

26.06.2012
GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe, vybuduje v Poľsku, v Rumunsku a v Maďarsku virtuálnu privátnu sieť (VPN) a poskytne hlasové služby pre Penzias, anglickú spoločnosť spravujúcu telekomunikačné systémy pre administratívne budovy.

Spoločnosť GTS spúšťa novú videokonferenčnú službu v HD kvalite, ktorá bude dostupná kedykoľvek a kdekoľvek.

14.06.2012
GTS Central Europe popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe spúšťa novú službu s názvom GTS Videoconference.

GTS rozširuje ponuku ethernetových služieb do ďalších krajín Európy

15.05.2012
Neustále rastúci dopyt po ethernetových službách viedol skupinu GTS Central Europe (GTS), popredného poskytovateľa integrovaných telekomunikačných riešení s vlastnou sieťou v strednej a východnej Európe, k ponuke unikátneho ethernetového produktu aj v krajinách, ktoré rozšírili jadro skupiny GTS tvorené Českou republikou, Maďarskom, Poľskom, Slovenskom a Rumunskom. Prostredníctvom svojich partnerov a ďalších kontaktov v regióne strednej a východnej Európy, GTS momentálne ponúka službu Ethernet Line aj v Bulharsku, v Chorvátsku, v Slovinsku, v Srbsku, na Ukrajine a v Turecku.
Copyright © 2009 Communica s.r.o., všetky práva vyhradené
Realizace: HyperMedia, a.s., www.hypermedia.cz
Partneři: BestSite s.r.o.
TOPlist
TOPlist