Spoločnosť GTS spúšťa novú videokonferenčnú službu v HD kvalite, ktorá bude dostupná kedykoľvek a kdekoľvek.

14.06.2012 - GTS Slovakia

GTS Central Europe popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe spúšťa novú službu s názvom GTS Videoconference. Táto služba ponúka prenos videa vo vysokom rozlíšení prostredníctvom širokej palety zariadení a pomôže firmám zmeniť ich bežné IP siete na dômyselný a jednoducho dostupný videokomunikačný systém.

Služba GTS Videoconference umožňuje prenos videa vo vysokej kvalite bez ohľadu na to, či používate smartphone, tablet, laptop, osobný počítač alebo komunikačný systém konferenčnej miestnosti. Podpora takejto širokej palety zariadení znamená, že zákazníci môžu systém jednoducho nasadiť v rámci existujúcej IT infraštruktúry bez potreby investovania do náhrad za osobné počítače alebo mobilné zariadenia.

„Poskytujeme veľmi praktické a atraktívne riešenie pre firmy, ktoré potrebujú uľahčiť medziľudskú komunikáciu a spoluprácu vo všetkých oblastiach života,“ uviedol Artur Ostrowski, senior viceprezident oddelenia zákazníckych riešení spoločnosti GTS. Videokonferencie v HD kvalite vnímame ako prirodzené rozšírenie spôsobu práce a komunikácie užívateľov. Našim zákazníkom ponúkame možnosť pripojiť sa prostredníctvom smartphonu na letisku v New Yorku ako i pomocou počítača v Bratislave,“ dodáva Ostrowski.

Intuitívny webový konfiguračný panel služby dáva zákazníkovi plnú kontrolu nad nastaveniami videokonferencie. Správcovia môžu centrálne konfigurovať, spravovať a škálovať celý systém, vrátane koncových bodov, infraštruktúry a licencií. Oprávnení používatelia môžu nastavovať vlastné preferencie, pozývať hostí, riadiť konferencie a komunikovať so zamestnancami, klientmi alebo partnermi posúvajúc efektivitu práce na novú úroveň.

„Firmy na celom svete čoraz častejšie používajú osobné videokonferenčné riešenia s vysokým rozlíšením za účelom zvyšovania produktivity, znižovania cestovných nákladov, a čo je tiež dôležité, zvyšovania dôvery v komunikáciu medzi geograficky rozptýlenými zamestnancami, partnermi a zákazníkmi,“ uviedol Eric Le Guiniec, viceprezident a generálny riaditeľ spoločnosti Vidyo pre oblasť EMEA. „Teší nás, že spoločnosť GTS použila platformu VidyoConferencing na poskytovanie integrovaných služieb pre svojich zákazníkov v regióne strednej a východnej Európy.“

Základ systému tvorí architektúra VidyoRouter s patentovanou technológiou Adaptive Vidyo LayeringTM a video vo formáte H.264 SVC standard (scalable video coding). Portál systému je dostupný z ľubovoľného počítačového zariadenia s webovým prehľadávačom a sieťovým pripojením, čo používateľom dáva potrebnú voľnosť a flexibilitu.

Podstatne to zjednodušuje integráciu infraštruktúrneho a terminálového vybavenia viacerých výrobcov ako napr. PolycomTM a CiscoTM  .

Infraštruktúra je dokonale škálovateľná a implementovaná ako plne redundantná, aby bol zabezpečený maximálny výkon a dostupnosť.

 

Novinky

Čo sa u nás deje

GTS poskytne pre Penzias hlasové a medzinárodné služby virtuálnych privátnych sietí

26.06.2012
GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe, vybuduje v Poľsku, v Rumunsku a v Maďarsku virtuálnu privátnu sieť (VPN) a poskytne hlasové služby pre Penzias, anglickú spoločnosť spravujúcu telekomunikačné systémy pre administratívne budovy.

Spoločnosť GTS spúšťa novú videokonferenčnú službu v HD kvalite, ktorá bude dostupná kedykoľvek a kdekoľvek.

14.06.2012
GTS Central Europe popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe spúšťa novú službu s názvom GTS Videoconference.

GTS rozširuje ponuku ethernetových služieb do ďalších krajín Európy

15.05.2012
Neustále rastúci dopyt po ethernetových službách viedol skupinu GTS Central Europe (GTS), popredného poskytovateľa integrovaných telekomunikačných riešení s vlastnou sieťou v strednej a východnej Európe, k ponuke unikátneho ethernetového produktu aj v krajinách, ktoré rozšírili jadro skupiny GTS tvorené Českou republikou, Maďarskom, Poľskom, Slovenskom a Rumunskom. Prostredníctvom svojich partnerov a ďalších kontaktov v regióne strednej a východnej Európy, GTS momentálne ponúka službu Ethernet Line aj v Bulharsku, v Chorvátsku, v Slovinsku, v Srbsku, na Ukrajine a v Turecku.
Copyright © 2009 Communica s.r.o., všetky práva vyhradené

Co se vám na Slotty Way líbí nejvíce?

Na Slotty Way je něco zvláštního, co mě nutí vracet se pro další. Možná je to vzrušení z toho, že zkouším štěstí na automatech, nebo očekávání velké výhry. Ať už je to cokoli, vím, že se mohu spolehnout na to, že mi slotty way poskytne zábavný a vzrušující zážitek. Navíc pravidelně přibývají nové hry, takže je vždy co nového vyzkoušet. Díky za to, že děláte z hraní příjemný zážitek!, Slotty Way!

Realizace: HyperMedia, a.s., www.hypermedia.cz
Partneři: BestSite s.r.o.
TOPlist
TOPlist