GTS začína poskytovať nové služby Data Storage a Backup založené na technológii Cloud

06.03.2012 - GTS Slovakia

GTS Data Storage je flexibilné a jednoducho použiteľné riešenie dátového úložiska pre nasadenie komerčných aplikácií prevádzkovaných v rámci služieb GTS Hosting alebo vo vzdialených archívoch.

GTS Backup je medziplatformová služba pre zálohovanie a obnovenie dát navrhnutá s cieľom zaistiť a zabezpečiť kontinuitu podnikania bez ohľadu na miesto uloženia zdrojových údajov.

Oba produkty znižujú kapitálové výdavky a sú dostupné pre zákazníkov v celom regióne strednej a východnej Európy s garantovanou úrovňou kvality služby SLA (Service Level Agreement) a nepretržitou zákazníckou podporou. Tieto produkty spĺňajú požiadavky na podnikovú bezpečnosť a špecifické prevádzkové štandardy.

„V súčasnosti spoločnosti čoraz častejšie pripúšťajú, že oblasť informačných technológií nie je ich kľúčovou oblasťou podnikania. Naše dve nové outsourcingové riešenia im pomáhajú lepšie sa sústrediť na podnikanie bez toho, aby sa museli zaoberať návrhom, nákupom, zmluvami a konfiguráciou IT systémov,” uviedol Marcin Kotlarski, produktový riaditeľ GTS. „Produkty GTS pomáhajú zákazníkom znížiť stres v prostredí s rastúcimi požiadavkami na podnikanie. Pri využívaní našich produktov môže zákazník prispôsobovať objednávky služieb  svojim aktuálnym potrebám a modifikovať ich podľa rastu svojho podnikania. “

Nové produkty Data Storage a Backup dopĺňajú existujúcu ponuku služieb Server Hosting a Colocation o univerzálne, plynulo rozširovateľné dátové úložisko a bezpečnú, jednoducho ovládateľnú službu zálohovania údajov. Súčasťou produktov je skupina doplnkových služieb technickej podpory vždy dostupných zákazníkovi podľa požiadavky.

GTS Data Storage
predstavuje nákladovo úsporný ekvivalent k riešeniam dátových úložísk vo vlastníctve a prevádzke používateľa, ktorý ponúka úplnú a flexibilitu, škálovateľnosť a funkčnosť.

GTS Backup zabezpečuje zálohovanie a obnovenie dát zákazníka najjednoduchším spôsobom. Služba je navrhnutá na zabezpečenie a uchovanie kontinuity kritických údajov zákazníka umiestnených v dátových centrách alebo v serverovniach u zákazníka.

Kľúčové výhody služby GTS Data Storage:

  • Flexibilná škálovateľnosť od stoviek Gigabytov do niekoľkých  Terabytov
  • Predpovedateľné náklady – služba je dostupná za mesačný poplatok nastavený vzhľadom na aktuálne potreby zákazníka
  • Ponuka úložiska s tromi výkonnostnými úrovňami pre rozličné potreby  
  • Spoľahlivá záloha na disky – nie je ovplyvnená chybami pások   
  • Obnova dát na požiadanie  – bez potreby hľadať cez celú pásku, len s využitím zákazníckeho portálu alebo zálohovacieho agenta na obnovenie dát v reálnom čase.


GTS Data Storage a GTS Backup sú umiestnené v profesionálnych dátových centrách GTS, ktoré sú vybavené špičkovým fyzickým aj dátovým zabezpečením (elektronický kartový systém pre prísne zónovaný pohyb v budove, bezpečnostné dvere a zámky, systém požiarnej signalizácie či výkonná klimatizácia. Samozrejmosťou je proaktívny monitoring a 24 h prístup.)

 

Novinky

Čo sa u nás deje

GTS poskytne pre Penzias hlasové a medzinárodné služby virtuálnych privátnych sietí

26.06.2012
GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe, vybuduje v Poľsku, v Rumunsku a v Maďarsku virtuálnu privátnu sieť (VPN) a poskytne hlasové služby pre Penzias, anglickú spoločnosť spravujúcu telekomunikačné systémy pre administratívne budovy.

Spoločnosť GTS spúšťa novú videokonferenčnú službu v HD kvalite, ktorá bude dostupná kedykoľvek a kdekoľvek.

14.06.2012
GTS Central Europe popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe spúšťa novú službu s názvom GTS Videoconference.

GTS rozširuje ponuku ethernetových služieb do ďalších krajín Európy

15.05.2012
Neustále rastúci dopyt po ethernetových službách viedol skupinu GTS Central Europe (GTS), popredného poskytovateľa integrovaných telekomunikačných riešení s vlastnou sieťou v strednej a východnej Európe, k ponuke unikátneho ethernetového produktu aj v krajinách, ktoré rozšírili jadro skupiny GTS tvorené Českou republikou, Maďarskom, Poľskom, Slovenskom a Rumunskom. Prostredníctvom svojich partnerov a ďalších kontaktov v regióne strednej a východnej Európy, GTS momentálne ponúka službu Ethernet Line aj v Bulharsku, v Chorvátsku, v Slovinsku, v Srbsku, na Ukrajine a v Turecku.
Copyright © 2009 Communica s.r.o., všetky práva vyhradené
Realizace: HyperMedia, a.s., www.hypermedia.cz
Partneři: BestSite s.r.o.
TOPlist
TOPlist