Novinky

přehled článků v rubrice

Rozširovanie dátových centier spoločnosti GTS Central Europe pokračuje nedávnym otvorením nového zariadenia v Prahe

12.08.2010 - Tlačová správa GTS Slovakia

Spoločnosť GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor v krajinách strednej a východnej Európy, nedávno otvorila nové dátové centrum v Prahe, Česká republika.

GTS Central Europe si vybrala spoločnosť Alcatel-Lucent na poskytovanie ethernetových služieb

17.05.2010 - Tlačová správa GTS Slovakia

GTS Central Europe (GTS CE) si vybrala spoločnosť Alcatel-Lucent (Euronext: Paríž a NYSE: ALU), lídra na trhu pevných, mobilných a kombinovaných širokopásmových sietí, IP technológií, aplikácií a služieb, aby jej pomohla nasadiť ethernetové služby pre jej firemných zákazníkov ako aj inýchmedzinárodných poskytovateľov telekomunikačných služieb.

Spoločnosť GTS Slovakia začala ako prvá na Slovensku poskytovať služby na uvoľnených miestnych vedeniach

16.02.2010 - Tlačová správa GTS Slovakia

Poskytovanie komunikačných služieb na drôtových vedeniach telefónnej siete bolo sprístupnené na základe zmluvy o prístupe k účastníckym vedeniam uzavretej so spoločnosťou Slovak Telekom, a. s.

Spoločnosť GTS spúšťa proces zjednotenia siete Ethernet v piatich krajinách strednej Európy

07.12.2009 - Tlačová správa GTS Slovakia

Plán rozširovania služby GTS Ethernet sa začal realizovať v novembri tohto roku. Počas prvých troch mesiacov sa bude inštalovať 15 hlavných uzlov siete v najväčších európskych mestách. Konečným cieľom je do konca roku 2011 nainštalovať viac ako 450 uzlov v mestách, kde má spoločnosť svoju vlastnú optickú sieť.

GTS CE získala ocenenie ‘Best Central & Eastern European Wholesale Offering’

24.11.2009 - Tlačová správa GTS Slovakia

GTS Central Europe, popredný telekomunikačný operátor v regióne strednej a východnej Európy, bol ocenený na prestížnej súťaži Wholesale Telecommunications Awards cenou ‘Best Central & Eastern European Wholesale Offering’ (Najlepšia ponuka pre telekomunikačných operátorov a firemných klientov v regióne strednej a východnej Európy).

GTS Slovakia s novou ponukou služieb ADSL

04.05.2009 - Tlačová správa GTS Slovakia

Spoločnosť GTS Slovakia inovuje svoju ponuku služieb pripojenia do internetu prostredníctvom linky ADSL, určenú pre domácnosti a malé podnikateľské subjekty. Nové, zjednodušené portfólio služieb zahŕňa tri produkty.

Slovak Telekom a GTS Slovakia podpísali Zmluvu o prístupe k účastníckemu vedeniu

25.03.2009 - Tlačová správa GTS Slovakia

Spoločnosti Slovak Telekom a GTS Slovakia dnes podpísali Zmluvu o prístupe k účastníckemu vedeniu, založenú na upravenej referenčnej ponuke.
1 2 3

Novinky

Čo sa u nás deje

GTS poskytne pre Penzias hlasové a medzinárodné služby virtuálnych privátnych sietí

26.06.2012
GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe, vybuduje v Poľsku, v Rumunsku a v Maďarsku virtuálnu privátnu sieť (VPN) a poskytne hlasové služby pre Penzias, anglickú spoločnosť spravujúcu telekomunikačné systémy pre administratívne budovy.

Spoločnosť GTS spúšťa novú videokonferenčnú službu v HD kvalite, ktorá bude dostupná kedykoľvek a kdekoľvek.

14.06.2012
GTS Central Europe popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe spúšťa novú službu s názvom GTS Videoconference.

GTS rozširuje ponuku ethernetových služieb do ďalších krajín Európy

15.05.2012
Neustále rastúci dopyt po ethernetových službách viedol skupinu GTS Central Europe (GTS), popredného poskytovateľa integrovaných telekomunikačných riešení s vlastnou sieťou v strednej a východnej Európe, k ponuke unikátneho ethernetového produktu aj v krajinách, ktoré rozšírili jadro skupiny GTS tvorené Českou republikou, Maďarskom, Poľskom, Slovenskom a Rumunskom. Prostredníctvom svojich partnerov a ďalších kontaktov v regióne strednej a východnej Európy, GTS momentálne ponúka službu Ethernet Line aj v Bulharsku, v Chorvátsku, v Slovinsku, v Srbsku, na Ukrajine a v Turecku.
Copyright © 2009 Communica s.r.o., všetky práva vyhradené
Realizace: HyperMedia, a.s., www.hypermedia.cz
Partneři: BestSite s.r.o.
TOPlist
TOPlist