Novinky

přehled článků v rubrice

GTS poskytne spoločnosti Tesco služby IP VPN v celom stredoeurópskom regióne

11.08.2011 - GTS Slovakia

Skupina GTS Central Europe (GTS) informovala, že poskytne svoje IP VPN služby pre celú predajnú sieť Tesco v regióne strednej a východnej Európy. Vzájomná spolupráca týchto firiem sa tak z Českej republiky rozšíri aj do Maďarska, Poľska a na Slovensko a bude pokrývať takmer 1000 predajní.

GTS rozširuje ponuku serverov Virtuálnym hostingom

14.06.2011 - GTS Slovakia

GTS Central Europe (GTS), vedúci regionálny poskytovateľ integrovaných telekomunikačných riešení a služieb dátových centier, dnes uvádza novú sadu produktov riešení virtuálnych serverov- Virtuálny hosting GTS.

GTS Central Europe zintenzívňuje aktivity v oblasti poskytovania štandardizovaných ethernetových služieb firemným zákazníkom

17.05.2011 - GTS Slovakia

Spoločnosť GTS Central Europe (GTS) popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou a poskytovateľ služieb dátových centier v strednej a východnej Európe (CEE) informovala, že ako prvý poskytovateľ služieb v regióne CEE sa stala členom združenia Metro Ethernet Forum (MEF)..

GTS Central Europe uvádza GTS Media Line – nové riešenie distribúcie a odosielania médií

04.04.2011 - GTS Slovakia

GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou a poskytovateľ služieb dátových centier v strednej a východnej Európe dnes predstavil nové profesionálne riešenie pre distribúciu médií.

Spoločnosť GTS začala v regióne strednej a východnej Európy ako prvá ponúkať webovú službu monitorovania výkonu siete Ethernet

13.01.2011 - GTS Slovakia

GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou a poskytovateľ služieb dátových centier v strednej a východnej Európe (CEE) dnes predstavil svoje on-line služby monitorovania výkonu siete určené pre zákazníkov využívajúcich produkty GTS Ethernet Line.

Spoločnosť GTS rozširuje svoju regionálnu optickú sieť na Balkán

08.12.2010 - GTS Slovakia

Spoločnosť GTS Central Europe („GTS“), ktorá je popredným telekomunikačným operátorom poskytujúcim infraštruktúru v krajinách strednej a východnej Európy, vytvorila druhý hraničný priechod optických káblov do Srbska a rozšírila svoju regionálnu optickú sieť aj smerom k Slovinsku.

Spoločnosť GTS Central Europe získala ocenenie za najlepšiu veľkoobchodnú ponuku v strednej a východnej Európe za rok 2010

16.11.2010 - GTS Slovakia

Spoločnosť GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor s vlastnou sieťou a poskytovateľ služieb dátových centier v strednej a východnej Európe (CEE), získala ocenenie Capacity Awards „Najlepšia veľkoobchodná ponuka“.

GTS Central Europe ukončila akvizíciu firmy Interware

11.10.2010 - GTS Slovakia

GTS Central Europe, popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou, poskytovateľ služieb dátových centier v strednej a východnej Európe a materská spoločnosť firmy GTS Hungary, ukončila akvizíciu firmy Interware a v priebehu nasledujúcich troch mesiacov plánuje investovať 550 000 Eur do rozšírenia nadobudnutého dátového centra na ulici Victora Huga v Budapešti.

Popredný operátor v štátoch strednej a východnej Európy zjednocuje názvy svojich pobočiek

30.09.2010 -

1. októbra tohto roku všetky spoločnosti v rámci skupiny GTS Central Europe (GTS) začnú používať zjednotený názov a jednotnú značku GTS.

Spoločnosť GTS Central Europe rozširuje svoje pôsobenie na Slovensku akvizíciou spoločnosti Dial Telecom (Slovensko)

14.09.2010 - GTS Slovakia

Spoločnosť GTS Central Europe (GTS), ktorá je telekomunikačným operátorom s vlastnou infraštruktúrou a poskytovateľom služieb dátových centier v strednej a východnej Európe, kúpila spoločnosť Dial Telecom, a. s. (Slovensko).
1 2 3

Novinky

Čo sa u nás deje

GTS poskytne pre Penzias hlasové a medzinárodné služby virtuálnych privátnych sietí

26.06.2012
GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe, vybuduje v Poľsku, v Rumunsku a v Maďarsku virtuálnu privátnu sieť (VPN) a poskytne hlasové služby pre Penzias, anglickú spoločnosť spravujúcu telekomunikačné systémy pre administratívne budovy.

Spoločnosť GTS spúšťa novú videokonferenčnú službu v HD kvalite, ktorá bude dostupná kedykoľvek a kdekoľvek.

14.06.2012
GTS Central Europe popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe spúšťa novú službu s názvom GTS Videoconference.

GTS rozširuje ponuku ethernetových služieb do ďalších krajín Európy

15.05.2012
Neustále rastúci dopyt po ethernetových službách viedol skupinu GTS Central Europe (GTS), popredného poskytovateľa integrovaných telekomunikačných riešení s vlastnou sieťou v strednej a východnej Európe, k ponuke unikátneho ethernetového produktu aj v krajinách, ktoré rozšírili jadro skupiny GTS tvorené Českou republikou, Maďarskom, Poľskom, Slovenskom a Rumunskom. Prostredníctvom svojich partnerov a ďalších kontaktov v regióne strednej a východnej Európy, GTS momentálne ponúka službu Ethernet Line aj v Bulharsku, v Chorvátsku, v Slovinsku, v Srbsku, na Ukrajine a v Turecku.
Copyright © 2009 Communica s.r.o., všetky práva vyhradené
Realizace: HyperMedia, a.s., www.hypermedia.cz
Partneři: BestSite s.r.o.
TOPlist
TOPlist