GTS Slovakia je náš dlhoročný obchodný partner

Spoločné hlasové a dátové telekomunikačné riešenia

Spoločnosť Communica SK je jedným z najväčších certifikovaných partnerov pre predaj telekomunikačných služieb operátora GTS Slovakia na území SR. Na spoločných projektoch v odbore hlasových a dátových telekomunikačných riešení spolupracuje s týmto operátorom už od roku 2004.

Spoločnosť GTS Slovakia je celonárodný telekomunikačný operátor, ktorý poskytuje v garantovanej kvalite komplexné portfólio hlasových, dátových a internetových služieb. Vznikla v roku 2001. V roku 2006 úspešne dokončila akvizíciu ďalších operátorov pôsobiacich na slovenskom trhu – Aliatel Slovakia, Nexta, Telenor Networks, QUADIA DCT.

GTS Slovakia je súčasťou silnej medzinárodnej skupiny  GTS Central European Holding B.V. /GTS CE/, ktorá
je významným poskytovateľom telekomunikačných služieb  v regióne strednej a východnej Európy  a združuje popredných operátorov  v Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, Česku a Slovenskej republike.

                           

Communica SK ponúka komplexné spracovanie telekomunikačnej stratégie s komplexným portfóliom ponúkaných služieb GTS Slovakia a to s ohľdom na individuálne potreby zákazníka a optimálnym spôsobom kombinuje rozsah poskytovaných služieb s cenovou ponukou.


pre viac informácií volajte na našu zákaznícku linku +421 2 4342 2765


aktuálne novinky z našej spolupráce so spoločnosťou GTS Slovakia:

Novinky

Čo sa u nás deje

GTS poskytne pre Penzias hlasové a medzinárodné služby virtuálnych privátnych sietí

26.06.2012
GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe, vybuduje v Poľsku, v Rumunsku a v Maďarsku virtuálnu privátnu sieť (VPN) a poskytne hlasové služby pre Penzias, anglickú spoločnosť spravujúcu telekomunikačné systémy pre administratívne budovy.

Spoločnosť GTS spúšťa novú videokonferenčnú službu v HD kvalite, ktorá bude dostupná kedykoľvek a kdekoľvek.

14.06.2012
GTS Central Europe popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe spúšťa novú službu s názvom GTS Videoconference.

GTS rozširuje ponuku ethernetových služieb do ďalších krajín Európy

15.05.2012
Neustále rastúci dopyt po ethernetových službách viedol skupinu GTS Central Europe (GTS), popredného poskytovateľa integrovaných telekomunikačných riešení s vlastnou sieťou v strednej a východnej Európe, k ponuke unikátneho ethernetového produktu aj v krajinách, ktoré rozšírili jadro skupiny GTS tvorené Českou republikou, Maďarskom, Poľskom, Slovenskom a Rumunskom. Prostredníctvom svojich partnerov a ďalších kontaktov v regióne strednej a východnej Európy, GTS momentálne ponúka službu Ethernet Line aj v Bulharsku, v Chorvátsku, v Slovinsku, v Srbsku, na Ukrajine a v Turecku.
Copyright © 2009 Communica s.r.o., všetky práva vyhradené
Realizace: HyperMedia, a.s., www.hypermedia.cz
Partneři: BestSite s.r.o.
TOPlist
TOPlist