Spoločnosť Communica SK spustila nové webové stránky!

09.09.2009 - Mediainfoservis.sk

Communica SK s.r.o., ktorá na slovenskom telekomunikačnom trhu pôsobí už piaty rok, spustila v polovici augusta novú verziu svojich webových stránok – www.communica.sk .
„Naším cieľom bolo vytvoriť modernú, atraktívnu webovú prezentáciu, ktorá bude prinášať kompletné informácie o nami poskytovaných službách,“ povedal Martin Lutovský, konateľ spoločnosti.
Communica SK je jedným z najväčších certifikovaných partnerov pre predaj telekomunikačných služieb operátora GTS Slovakia v SR. Na spoločných projektoch v odbore hlasových a dátových telekomunikačných riešení spolupracuje s týmto operátorom už od roku 2004. Communica SK ponúka komplexné spracovanie telekomunikačnej stratégie s komplexným portfóliom ponúkaných služieb GTS Slovakia a to s ohľadom na individuálne potreby zákazníka.
Spoločnosť sa neobmedzuje len na telekomunikačné služby, ale zákazníkom ponúka tiež efektívne riešenie správy ich vozového parku. Systém monitoringu vozidiel využíva najmodernejšie technológie a vedie k zníženiu prevádzkových nákladov firemných vozidiel. 
Communica SK úspešne podniká i na území Českej republiky a v najbližších dňoch plánuje spustenie českej verzie webových stránok na doméne www.communica.cz .
„Chceme pravidelne informovať o novinkách z oblasti monitoringu vozidiel i z oblasti telekomunikačných služieb a dúfame, že sa vám naše nové webové stránky budú páčiť a budete s nimi spokojní,“ povedal na záver Martin Lutovský.

viac informácií nájdete na:
http://mediainfoservis.sk/modules.php?name=News&file=article&sid=1159

 

Novinky

Čo sa u nás deje

GTS poskytne pre Penzias hlasové a medzinárodné služby virtuálnych privátnych sietí

26.06.2012
GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe, vybuduje v Poľsku, v Rumunsku a v Maďarsku virtuálnu privátnu sieť (VPN) a poskytne hlasové služby pre Penzias, anglickú spoločnosť spravujúcu telekomunikačné systémy pre administratívne budovy.

Spoločnosť GTS spúšťa novú videokonferenčnú službu v HD kvalite, ktorá bude dostupná kedykoľvek a kdekoľvek.

14.06.2012
GTS Central Europe popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe spúšťa novú službu s názvom GTS Videoconference.

GTS rozširuje ponuku ethernetových služieb do ďalších krajín Európy

15.05.2012
Neustále rastúci dopyt po ethernetových službách viedol skupinu GTS Central Europe (GTS), popredného poskytovateľa integrovaných telekomunikačných riešení s vlastnou sieťou v strednej a východnej Európe, k ponuke unikátneho ethernetového produktu aj v krajinách, ktoré rozšírili jadro skupiny GTS tvorené Českou republikou, Maďarskom, Poľskom, Slovenskom a Rumunskom. Prostredníctvom svojich partnerov a ďalších kontaktov v regióne strednej a východnej Európy, GTS momentálne ponúka službu Ethernet Line aj v Bulharsku, v Chorvátsku, v Slovinsku, v Srbsku, na Ukrajine a v Turecku.

GTS začína poskytovať nové služby Data Storage a Backup založené na technológii Cloud

06.03.2012
GTS Central Europe (GTS), popredný poskytovateľ integrovaných telekomunikačných riešení v regióne strednej a východnej Európy, predstavil dve nové manažovateľné riešenia úložísk pre vysoko zabezpečenú a spoľahlivú správu dát a ich replikáciu.

GTS poskytne pre UniCredit služby nového dátového centra

03.01.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), popredný poskytovateľ integrovaných telekomunikačných riešení v krajinách strednej a východnej Európy, poskytne pre svojho dlhodobého klienta UniCredit Bank služby nového dátového centra v Českej republike s rozlohou viac ako 60 m2. 

GTS Central Europe sa pripojila k virtuálnej ethernetovej platforme spoločnosti ancotel

19.12.2011
GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor a poskytovateľ služieb dátových centier v strednej a východnej Európe (CEE) sa pripojil k virtuálnej ethernetovej platforme spoločnosti ancotel. 
Copyright © 2009 Communica s.r.o., všetky práva vyhradené

Co se vám na Slotty Way líbí nejvíce?

Na Slotty Way je něco zvláštního, co mě nutí vracet se pro další. Možná je to vzrušení z toho, že zkouším štěstí na automatech, nebo očekávání velké výhry. Ať už je to cokoli, vím, že se mohu spolehnout na to, že mi slotty way poskytne zábavný a vzrušující zážitek. Navíc pravidelně přibývají nové hry, takže je vždy co nového vyzkoušet. Díky za to, že děláte z hraní příjemný zážitek!, Slotty Way!

Realizace: HyperMedia, a.s., www.hypermedia.cz
Partneři: BestSite s.r.o.
TOPlist
TOPlist