Spoločnosť Communica SK spustila nové webové stránky!

09.09.2009 - Mediainfoservis.sk

Communica SK s.r.o., ktorá na slovenskom telekomunikačnom trhu pôsobí už piaty rok, spustila v polovici augusta novú verziu svojich webových stránok – www.communica.sk .
„Naším cieľom bolo vytvoriť modernú, atraktívnu webovú prezentáciu, ktorá bude prinášať kompletné informácie o nami poskytovaných službách,“ povedal Martin Lutovský, konateľ spoločnosti.
Communica SK je jedným z najväčších certifikovaných partnerov pre predaj telekomunikačných služieb operátora GTS Slovakia v SR. Na spoločných projektoch v odbore hlasových a dátových telekomunikačných riešení spolupracuje s týmto operátorom už od roku 2004. Communica SK ponúka komplexné spracovanie telekomunikačnej stratégie s komplexným portfóliom ponúkaných služieb GTS Slovakia a to s ohľadom na individuálne potreby zákazníka.
Spoločnosť sa neobmedzuje len na telekomunikačné služby, ale zákazníkom ponúka tiež efektívne riešenie správy ich vozového parku. Systém monitoringu vozidiel využíva najmodernejšie technológie a vedie k zníženiu prevádzkových nákladov firemných vozidiel. 
Communica SK úspešne podniká i na území Českej republiky a v najbližších dňoch plánuje spustenie českej verzie webových stránok na doméne www.communica.cz .
„Chceme pravidelne informovať o novinkách z oblasti monitoringu vozidiel i z oblasti telekomunikačných služieb a dúfame, že sa vám naše nové webové stránky budú páčiť a budete s nimi spokojní,“ povedal na záver Martin Lutovský.

viac informácií nájdete na:
http://mediainfoservis.sk/modules.php?name=News&file=article&sid=1159

 

Novinky

Čo sa u nás deje

GTS poskytne pre Penzias hlasové a medzinárodné služby virtuálnych privátnych sietí

26.06.2012
GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe, vybuduje v Poľsku, v Rumunsku a v Maďarsku virtuálnu privátnu sieť (VPN) a poskytne hlasové služby pre Penzias, anglickú spoločnosť spravujúcu telekomunikačné systémy pre administratívne budovy.

Spoločnosť GTS spúšťa novú videokonferenčnú službu v HD kvalite, ktorá bude dostupná kedykoľvek a kdekoľvek.

14.06.2012
GTS Central Europe popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe spúšťa novú službu s názvom GTS Videoconference.

GTS rozširuje ponuku ethernetových služieb do ďalších krajín Európy

15.05.2012
Neustále rastúci dopyt po ethernetových službách viedol skupinu GTS Central Europe (GTS), popredného poskytovateľa integrovaných telekomunikačných riešení s vlastnou sieťou v strednej a východnej Európe, k ponuke unikátneho ethernetového produktu aj v krajinách, ktoré rozšírili jadro skupiny GTS tvorené Českou republikou, Maďarskom, Poľskom, Slovenskom a Rumunskom. Prostredníctvom svojich partnerov a ďalších kontaktov v regióne strednej a východnej Európy, GTS momentálne ponúka službu Ethernet Line aj v Bulharsku, v Chorvátsku, v Slovinsku, v Srbsku, na Ukrajine a v Turecku.

GTS začína poskytovať nové služby Data Storage a Backup založené na technológii Cloud

06.03.2012
GTS Central Europe (GTS), popredný poskytovateľ integrovaných telekomunikačných riešení v regióne strednej a východnej Európy, predstavil dve nové manažovateľné riešenia úložísk pre vysoko zabezpečenú a spoľahlivú správu dát a ich replikáciu.

GTS poskytne pre UniCredit služby nového dátového centra

03.01.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), popredný poskytovateľ integrovaných telekomunikačných riešení v krajinách strednej a východnej Európy, poskytne pre svojho dlhodobého klienta UniCredit Bank služby nového dátového centra v Českej republike s rozlohou viac ako 60 m2. 

GTS Central Europe sa pripojila k virtuálnej ethernetovej platforme spoločnosti ancotel

19.12.2011
GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor a poskytovateľ služieb dátových centier v strednej a východnej Európe (CEE) sa pripojil k virtuálnej ethernetovej platforme spoločnosti ancotel. 
Copyright © 2009 Communica s.r.o., všetky práva vyhradené
Realizace: HyperMedia, a.s., www.hypermedia.cz
Partneři: BestSite s.r.o.
TOPlist
TOPlist