Monitoring áut- cesta na zníženie firemných nákladov

19.11.2009 - Eclanky.sk

Ovplyvňuje vás súčasná ekonomická kríza? Radi by ste ušetrili a pritom neobmedzili chod vašej spoločnosti? Communica SK má pre vás riešenie!

Hospodárska recesia núti rad podnikateľov znižovať prevádzkové náklady. Jednou z možností ako ušetriť a pritom neohroziť fungovanie firmy je monitoring vozidiel, ktorý umožňuje bezpečne riadiť a spravovať vozový park v reálnom čase po celom svete. Jeho prostredníctvom získa firma kompletný prehľad o využití služobných vozidiel a to vedie k úspore pohonných hmôt.

Pre samotných vodičov prináša monitoring vozidiel výrazné uľahčenie evidencie jázd, pretože odpadá prácne zapisovanie každej jazdy do knihy alebo počítača. Táto papierová kniha jázd je prenesená do elektronickej podoby a tvorí sa automaticky.

Celý systém spočíva na modernom a pritom jednoduchom princípe. Vo vozidle umiestnená skrytá mobilná jednotka zachytáva signál GPS a pomocou siete GSM odovzdáva informácie o aktuálnej polohe vozidla do dispečerského centra, ktoré predstavuje internetová aplikácia webdispečink. Ovládanie tejto aplikácie je veľmi ľahké, postačí počítač s pripojením na internet, takže náklady sú zanedbateľné.

„Za poslední rok sme o monitoring vozidiel zaznamenali zvýšený záujem“, konštatuje Martin Lutovský, konateľ spoločnosti Communica s.r.o., ktorá túto službu zaisťuje firmám priamo na mieru. „Rastúci dopyt  nás viedol k otváraniu nových pobočiek v ďalších regiónoch Českej republiky a v súčasnej dobe naše služby využívajú už desiatky obchodných spoločností a štátnych inštitúcií,“ vypočítava Martin Lutovský.


viac informácií nájdete na:
http://www.eclanky.sk/rubriky/automoto/

 

Novinky

Čo sa u nás deje

GTS poskytne pre Penzias hlasové a medzinárodné služby virtuálnych privátnych sietí

26.06.2012
GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe, vybuduje v Poľsku, v Rumunsku a v Maďarsku virtuálnu privátnu sieť (VPN) a poskytne hlasové služby pre Penzias, anglickú spoločnosť spravujúcu telekomunikačné systémy pre administratívne budovy.

Spoločnosť GTS spúšťa novú videokonferenčnú službu v HD kvalite, ktorá bude dostupná kedykoľvek a kdekoľvek.

14.06.2012
GTS Central Europe popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe spúšťa novú službu s názvom GTS Videoconference.

GTS rozširuje ponuku ethernetových služieb do ďalších krajín Európy

15.05.2012
Neustále rastúci dopyt po ethernetových službách viedol skupinu GTS Central Europe (GTS), popredného poskytovateľa integrovaných telekomunikačných riešení s vlastnou sieťou v strednej a východnej Európe, k ponuke unikátneho ethernetového produktu aj v krajinách, ktoré rozšírili jadro skupiny GTS tvorené Českou republikou, Maďarskom, Poľskom, Slovenskom a Rumunskom. Prostredníctvom svojich partnerov a ďalších kontaktov v regióne strednej a východnej Európy, GTS momentálne ponúka službu Ethernet Line aj v Bulharsku, v Chorvátsku, v Slovinsku, v Srbsku, na Ukrajine a v Turecku.

GTS začína poskytovať nové služby Data Storage a Backup založené na technológii Cloud

06.03.2012
GTS Central Europe (GTS), popredný poskytovateľ integrovaných telekomunikačných riešení v regióne strednej a východnej Európy, predstavil dve nové manažovateľné riešenia úložísk pre vysoko zabezpečenú a spoľahlivú správu dát a ich replikáciu.

GTS poskytne pre UniCredit služby nového dátového centra

03.01.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), popredný poskytovateľ integrovaných telekomunikačných riešení v krajinách strednej a východnej Európy, poskytne pre svojho dlhodobého klienta UniCredit Bank služby nového dátového centra v Českej republike s rozlohou viac ako 60 m2. 

GTS Central Europe sa pripojila k virtuálnej ethernetovej platforme spoločnosti ancotel

19.12.2011
GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor a poskytovateľ služieb dátových centier v strednej a východnej Európe (CEE) sa pripojil k virtuálnej ethernetovej platforme spoločnosti ancotel. 
Copyright © 2009 Communica s.r.o., všetky práva vyhradené

Co se vám na Slotty Way líbí nejvíce?

Na Slotty Way je něco zvláštního, co mě nutí vracet se pro další. Možná je to vzrušení z toho, že zkouším štěstí na automatech, nebo očekávání velké výhry. Ať už je to cokoli, vím, že se mohu spolehnout na to, že mi slotty way poskytne zábavný a vzrušující zážitek. Navíc pravidelně přibývají nové hry, takže je vždy co nového vyzkoušet. Díky za to, že děláte z hraní příjemný zážitek!, Slotty Way!

Realizace: HyperMedia, a.s., www.hypermedia.cz
Partneři: BestSite s.r.o.
TOPlist
TOPlist