Communica expanduje do severných Čiech

28.04.2010 - PRclanky.sk

Spoločnosť Communica, ktorá pre firmy zaisťuje monitoring vozidiel a telekomunikačné služby, otvorila začiatkom apríla 2010 novú pobočku v Ústí nad Labem. "V severných Čechách pôsobí už niekoľko firiem, ktoré využívajú naše služby, a tak sme sa rozhodli byť im bližšie. Otvorením pobočky v Ústí nad Labem sledujeme nie len  zefektívnenie našich služieb pre súčasných klientov, ale i ich rozšírenie pre ďalšie firmy v tomto regióne,“ povedal konateľ spoločnosti pán Martin Lutovský.

Communica pôsobí na českom trhu už od roku 2001 a za dobu svojej deväťročnej existencie získala celý rad
významných zákazníkov medzi obchodnými spoločnosťami i štátnymi inštitúciami. Zvýšený dopyt po jej službách priviedol Communicu k otvoreniu nových pobočiek. Okrem táborskej centrály ich nájdete v Prahe, Brne, Hradci Králové, Českých Budejoviciach a po novom i v Ústí nad Labem. „Postupne chceme vybudovať naše zastúpenie vo všetkých krajských mestách,“ doplnil Martin Lutovský.

Communica sa neobmedzuje len na český trh, ale pôsobí tiež v zahraničí. Jej dcérska spoločnosť, Communica SK, ponúka monitoring áut a telekomunikačné služby spoločnostiam a inštitúciám na Slovensku.

viac informácií nájdete na:
http://www.prclanky.sk/communica-expanduje-do-severnych-ciech-1112.html

Novinky

Čo sa u nás deje

GTS poskytne pre Penzias hlasové a medzinárodné služby virtuálnych privátnych sietí

26.06.2012
GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe, vybuduje v Poľsku, v Rumunsku a v Maďarsku virtuálnu privátnu sieť (VPN) a poskytne hlasové služby pre Penzias, anglickú spoločnosť spravujúcu telekomunikačné systémy pre administratívne budovy.

Spoločnosť GTS spúšťa novú videokonferenčnú službu v HD kvalite, ktorá bude dostupná kedykoľvek a kdekoľvek.

14.06.2012
GTS Central Europe popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe spúšťa novú službu s názvom GTS Videoconference.

GTS rozširuje ponuku ethernetových služieb do ďalších krajín Európy

15.05.2012
Neustále rastúci dopyt po ethernetových službách viedol skupinu GTS Central Europe (GTS), popredného poskytovateľa integrovaných telekomunikačných riešení s vlastnou sieťou v strednej a východnej Európe, k ponuke unikátneho ethernetového produktu aj v krajinách, ktoré rozšírili jadro skupiny GTS tvorené Českou republikou, Maďarskom, Poľskom, Slovenskom a Rumunskom. Prostredníctvom svojich partnerov a ďalších kontaktov v regióne strednej a východnej Európy, GTS momentálne ponúka službu Ethernet Line aj v Bulharsku, v Chorvátsku, v Slovinsku, v Srbsku, na Ukrajine a v Turecku.

GTS začína poskytovať nové služby Data Storage a Backup založené na technológii Cloud

06.03.2012
GTS Central Europe (GTS), popredný poskytovateľ integrovaných telekomunikačných riešení v regióne strednej a východnej Európy, predstavil dve nové manažovateľné riešenia úložísk pre vysoko zabezpečenú a spoľahlivú správu dát a ich replikáciu.

GTS poskytne pre UniCredit služby nového dátového centra

03.01.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), popredný poskytovateľ integrovaných telekomunikačných riešení v krajinách strednej a východnej Európy, poskytne pre svojho dlhodobého klienta UniCredit Bank služby nového dátového centra v Českej republike s rozlohou viac ako 60 m2. 

GTS Central Europe sa pripojila k virtuálnej ethernetovej platforme spoločnosti ancotel

19.12.2011
GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor a poskytovateľ služieb dátových centier v strednej a východnej Európe (CEE) sa pripojil k virtuálnej ethernetovej platforme spoločnosti ancotel. 
Copyright © 2009 Communica s.r.o., všetky práva vyhradené
Realizace: HyperMedia, a.s., www.hypermedia.cz
Partneři: BestSite s.r.o.
TOPlist
TOPlist