Communica expanduje do severných Čiech

28.04.2010 - PRclanky.sk

Spoločnosť Communica, ktorá pre firmy zaisťuje monitoring vozidiel a telekomunikačné služby, otvorila začiatkom apríla 2010 novú pobočku v Ústí nad Labem. "V severných Čechách pôsobí už niekoľko firiem, ktoré využívajú naše služby, a tak sme sa rozhodli byť im bližšie. Otvorením pobočky v Ústí nad Labem sledujeme nie len  zefektívnenie našich služieb pre súčasných klientov, ale i ich rozšírenie pre ďalšie firmy v tomto regióne,“ povedal konateľ spoločnosti pán Martin Lutovský.

Communica pôsobí na českom trhu už od roku 2001 a za dobu svojej deväťročnej existencie získala celý rad
významných zákazníkov medzi obchodnými spoločnosťami i štátnymi inštitúciami. Zvýšený dopyt po jej službách priviedol Communicu k otvoreniu nových pobočiek. Okrem táborskej centrály ich nájdete v Prahe, Brne, Hradci Králové, Českých Budejoviciach a po novom i v Ústí nad Labem. „Postupne chceme vybudovať naše zastúpenie vo všetkých krajských mestách,“ doplnil Martin Lutovský.

Communica sa neobmedzuje len na český trh, ale pôsobí tiež v zahraničí. Jej dcérska spoločnosť, Communica SK, ponúka monitoring áut a telekomunikačné služby spoločnostiam a inštitúciám na Slovensku.

viac informácií nájdete na:
http://www.prclanky.sk/communica-expanduje-do-severnych-ciech-1112.html

Novinky

Čo sa u nás deje

GTS poskytne pre Penzias hlasové a medzinárodné služby virtuálnych privátnych sietí

26.06.2012
GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe, vybuduje v Poľsku, v Rumunsku a v Maďarsku virtuálnu privátnu sieť (VPN) a poskytne hlasové služby pre Penzias, anglickú spoločnosť spravujúcu telekomunikačné systémy pre administratívne budovy.

Spoločnosť GTS spúšťa novú videokonferenčnú službu v HD kvalite, ktorá bude dostupná kedykoľvek a kdekoľvek.

14.06.2012
GTS Central Europe popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe spúšťa novú službu s názvom GTS Videoconference.

GTS rozširuje ponuku ethernetových služieb do ďalších krajín Európy

15.05.2012
Neustále rastúci dopyt po ethernetových službách viedol skupinu GTS Central Europe (GTS), popredného poskytovateľa integrovaných telekomunikačných riešení s vlastnou sieťou v strednej a východnej Európe, k ponuke unikátneho ethernetového produktu aj v krajinách, ktoré rozšírili jadro skupiny GTS tvorené Českou republikou, Maďarskom, Poľskom, Slovenskom a Rumunskom. Prostredníctvom svojich partnerov a ďalších kontaktov v regióne strednej a východnej Európy, GTS momentálne ponúka službu Ethernet Line aj v Bulharsku, v Chorvátsku, v Slovinsku, v Srbsku, na Ukrajine a v Turecku.

GTS začína poskytovať nové služby Data Storage a Backup založené na technológii Cloud

06.03.2012
GTS Central Europe (GTS), popredný poskytovateľ integrovaných telekomunikačných riešení v regióne strednej a východnej Európy, predstavil dve nové manažovateľné riešenia úložísk pre vysoko zabezpečenú a spoľahlivú správu dát a ich replikáciu.

GTS poskytne pre UniCredit služby nového dátového centra

03.01.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), popredný poskytovateľ integrovaných telekomunikačných riešení v krajinách strednej a východnej Európy, poskytne pre svojho dlhodobého klienta UniCredit Bank služby nového dátového centra v Českej republike s rozlohou viac ako 60 m2. 

GTS Central Europe sa pripojila k virtuálnej ethernetovej platforme spoločnosti ancotel

19.12.2011
GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor a poskytovateľ služieb dátových centier v strednej a východnej Európe (CEE) sa pripojil k virtuálnej ethernetovej platforme spoločnosti ancotel. 
Copyright © 2009 Communica s.r.o., všetky práva vyhradené

Co se vám na Slotty Way líbí nejvíce?

Na Slotty Way je něco zvláštního, co mě nutí vracet se pro další. Možná je to vzrušení z toho, že zkouším štěstí na automatech, nebo očekávání velké výhry. Ať už je to cokoli, vím, že se mohu spolehnout na to, že mi slotty way poskytne zábavný a vzrušující zážitek. Navíc pravidelně přibývají nové hry, takže je vždy co nového vyzkoušet. Díky za to, že děláte z hraní příjemný zážitek!, Slotty Way!

Realizace: HyperMedia, a.s., www.hypermedia.cz
Partneři: BestSite s.r.o.
TOPlist
TOPlist