České Budejovice získali novú pobočku spoločnosti Communica

22.12.2009 - PRclanky.sk

„Od otvorenia českobudejovickej pobočky si sľubujeme efektívnejšiu komunikáciu s novými aj existujúcimi zákazníkmi z tohto regiónu,“ hovorí konateľ spoločnosti Martin Lutovský.

Ekonomická recesia núti veľa podnikateľov obmedzovať firemné náklady a jedným z najvhodnejších spôsobov ako šetriť a pritom neohroziť chod spoločnosti je monitoring áut. Vďaka nemu získa podnikateľ kompletný prehľad o využití služobných vozidiel a týmto spôsobom môže usporiť pohonné hmoty.

„Súčasný trend znižovania firemných nákladov spôsobil rast dopytu  po našich službách,“ vysvetľuje Martin Lutovský. „České Budejovice sú pre tento rok našou poslednou novou pobočkou. V priebehu  budúceho roka plánujeme ich postupné zriaďovanie aj v ďalších krajských mestách.

Communica sa neobmedzuje len na český trh, ale pôsobí tiež v zahraničí. Jej dcérska spoločnosť, Communica SK, ponúka monitoring áut a telekomunikačné služby spoločnostiam a inštitúciám na Slovensku.

viac informácií nájdete na:
http://www.prclanky.sk/ceske-budejovice-ziskali-novu-pobocku-spolocnosti-communica-389.html

Novinky

Čo sa u nás deje

GTS poskytne pre Penzias hlasové a medzinárodné služby virtuálnych privátnych sietí

26.06.2012
GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe, vybuduje v Poľsku, v Rumunsku a v Maďarsku virtuálnu privátnu sieť (VPN) a poskytne hlasové služby pre Penzias, anglickú spoločnosť spravujúcu telekomunikačné systémy pre administratívne budovy.

Spoločnosť GTS spúšťa novú videokonferenčnú službu v HD kvalite, ktorá bude dostupná kedykoľvek a kdekoľvek.

14.06.2012
GTS Central Europe popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe spúšťa novú službu s názvom GTS Videoconference.

GTS rozširuje ponuku ethernetových služieb do ďalších krajín Európy

15.05.2012
Neustále rastúci dopyt po ethernetových službách viedol skupinu GTS Central Europe (GTS), popredného poskytovateľa integrovaných telekomunikačných riešení s vlastnou sieťou v strednej a východnej Európe, k ponuke unikátneho ethernetového produktu aj v krajinách, ktoré rozšírili jadro skupiny GTS tvorené Českou republikou, Maďarskom, Poľskom, Slovenskom a Rumunskom. Prostredníctvom svojich partnerov a ďalších kontaktov v regióne strednej a východnej Európy, GTS momentálne ponúka službu Ethernet Line aj v Bulharsku, v Chorvátsku, v Slovinsku, v Srbsku, na Ukrajine a v Turecku.

GTS začína poskytovať nové služby Data Storage a Backup založené na technológii Cloud

06.03.2012
GTS Central Europe (GTS), popredný poskytovateľ integrovaných telekomunikačných riešení v regióne strednej a východnej Európy, predstavil dve nové manažovateľné riešenia úložísk pre vysoko zabezpečenú a spoľahlivú správu dát a ich replikáciu.

GTS poskytne pre UniCredit služby nového dátového centra

03.01.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), popredný poskytovateľ integrovaných telekomunikačných riešení v krajinách strednej a východnej Európy, poskytne pre svojho dlhodobého klienta UniCredit Bank služby nového dátového centra v Českej republike s rozlohou viac ako 60 m2. 

GTS Central Europe sa pripojila k virtuálnej ethernetovej platforme spoločnosti ancotel

19.12.2011
GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor a poskytovateľ služieb dátových centier v strednej a východnej Európe (CEE) sa pripojil k virtuálnej ethernetovej platforme spoločnosti ancotel. 
Copyright © 2009 Communica s.r.o., všetky práva vyhradené
Realizace: HyperMedia, a.s., www.hypermedia.cz
Partneři: BestSite s.r.o.
TOPlist
TOPlist