Udalosti zo spoločnosti

přehled článků v rubrice

Communica expanduje do severných Čiech

28.04.2010 - PRclanky.sk

Spoločnosť Communica, ktorá pre firmy zaisťuje monitoring vozidiel a telekomunikačné služby, otvorila začiatkom apríla 2010 novú pobočku v Ústí nad Labem.

České Budejovice získali novú pobočku spoločnosti Communica

22.12.2009 - PRclanky.sk

Prvý decembrový deň bolo v juhočeskej metropole otvorené nové obchodné zastúpenie spoločnosti Communica s.r.o., ktorá poskytuje monitoring vozidiel a zaisťuje aj telekomunikačné služby.

Monitoring áut- cesta na zníženie firemných nákladov

19.11.2009 - Eclanky.sk

Ovplyvňuje vás súčasná ekonomická kríza? Radi by ste ušetrili a pritom neobmedzili chod vašej spoločnosti? Communica SK má pre vás riešenie!

Communica otvorila novú pobočku v Hradci Králové

05.11.2009 - Prclanky.sk

Spoločnosť Communica s.r.o., ktorá poskytuje služby v oblasti monitoringu vozidiel a telekomunikácií, otvorila začiatkom októbra 2009 novú pobočku v Hradci Králové.

Spoločnosť Communica SK spustila nové webové stránky!

09.09.2009 - Mediainfoservis.sk

Communica SK s.r.o., ktorá na slovenskom telekomunikačnom trhu pôsobí už piaty rok, spustila v polovici augusta novú verziu svojich webových stránok – www.communica.sk . „Naším cieľom bolo vytvoriť modernú, atraktívnu webovú prezentáciu, ktorá bude prinášať kompletné informácie o nami poskytovaných službách,“ povedal Martin Lutovský, konateľ spoločnosti.

Novinky a správy zo spoločnosti Communica SK s.r.o.

14.08.2009 - Redakcia Communica SK

Novinky

Čo sa u nás deje

GTS poskytne pre Penzias hlasové a medzinárodné služby virtuálnych privátnych sietí

26.06.2012
GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe, vybuduje v Poľsku, v Rumunsku a v Maďarsku virtuálnu privátnu sieť (VPN) a poskytne hlasové služby pre Penzias, anglickú spoločnosť spravujúcu telekomunikačné systémy pre administratívne budovy.

Spoločnosť GTS spúšťa novú videokonferenčnú službu v HD kvalite, ktorá bude dostupná kedykoľvek a kdekoľvek.

14.06.2012
GTS Central Europe popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe spúšťa novú službu s názvom GTS Videoconference.

GTS rozširuje ponuku ethernetových služieb do ďalších krajín Európy

15.05.2012
Neustále rastúci dopyt po ethernetových službách viedol skupinu GTS Central Europe (GTS), popredného poskytovateľa integrovaných telekomunikačných riešení s vlastnou sieťou v strednej a východnej Európe, k ponuke unikátneho ethernetového produktu aj v krajinách, ktoré rozšírili jadro skupiny GTS tvorené Českou republikou, Maďarskom, Poľskom, Slovenskom a Rumunskom. Prostredníctvom svojich partnerov a ďalších kontaktov v regióne strednej a východnej Európy, GTS momentálne ponúka službu Ethernet Line aj v Bulharsku, v Chorvátsku, v Slovinsku, v Srbsku, na Ukrajine a v Turecku.

GTS začína poskytovať nové služby Data Storage a Backup založené na technológii Cloud

06.03.2012
GTS Central Europe (GTS), popredný poskytovateľ integrovaných telekomunikačných riešení v regióne strednej a východnej Európy, predstavil dve nové manažovateľné riešenia úložísk pre vysoko zabezpečenú a spoľahlivú správu dát a ich replikáciu.

GTS poskytne pre UniCredit služby nového dátového centra

03.01.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), popredný poskytovateľ integrovaných telekomunikačných riešení v krajinách strednej a východnej Európy, poskytne pre svojho dlhodobého klienta UniCredit Bank služby nového dátového centra v Českej republike s rozlohou viac ako 60 m2. 

GTS Central Europe sa pripojila k virtuálnej ethernetovej platforme spoločnosti ancotel

19.12.2011
GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor a poskytovateľ služieb dátových centier v strednej a východnej Európe (CEE) sa pripojil k virtuálnej ethernetovej platforme spoločnosti ancotel. 
Copyright © 2009 Communica s.r.o., všetky práva vyhradené
Realizace: HyperMedia, a.s., www.hypermedia.cz
Partneři: BestSite s.r.o.
TOPlist
TOPlist