O spoločnosti Communica SK s.r.o.

Monitoring vozidiel a telekomunikačné služby na mieru

Spoločnosť Communica SK s.r.o. bola založená v roku 2004 a už dlhodobo patrí k najvýznamnejším obchodným partnerom operátora GTS Slovakia. Od roku 2004 spolupracujeme s týmto operátorom na spoločných projektoch v oblasti hlasových a dátových telekomunikačných riešení.

Našim klientom pomáhame s riešeniami v oblastiach telekomunikačných a IT riešení, ponúkame komplexné riešenie a tvorbu telekomunikačnej infraštruktúry vo firme (konzultácie, návrh riešenia, vhodnosť použitia), poskytujeme poradenskú starostlivosť koncovým užívateľom.

                        Telekomunikačná veža

Účelne vám zaistíme prepojenie dodávaných operátorských služieb s vnútrofiremným hlasovým a dátovým HW.
Našu prácu máme radi a robíme ju dobre. Tento prístup oceňuje väčšina našich klientov pre ktorých už niekoľko rokov pracujeme.

Obráťte sa nás v prípade, že:

  • Hľadáte koordinátora pre svoje firemné telekomunikačné riešenie
  • Chcete zjednotiť a unifikovať dodávku svojich služieb a sprehľadniť svoje riešenie
  • Chcete efektívne znížiť náklady v oblasti IT
  • Chcete revidovať, alebo nezávisle konzultovať aktuálny stav nastavenia, popr. spôsob nasadenia nového riešenia

V prípade akýchkoľvek otázok VYPLŇTE KONTAKTNÝ FORMULÁR, alebo volajte na našu zákaznícku linku +421 2 4342 2765


Zaujímavé informácie a odkazy:
Identifikačné údaje spoločnosti
Sídlo spoločnosti
Udalosti zo spoločnosti
Kontakty
Zákaznícka linka

Novinky

Čo sa u nás deje

GTS poskytne pre Penzias hlasové a medzinárodné služby virtuálnych privátnych sietí

26.06.2012
GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe, vybuduje v Poľsku, v Rumunsku a v Maďarsku virtuálnu privátnu sieť (VPN) a poskytne hlasové služby pre Penzias, anglickú spoločnosť spravujúcu telekomunikačné systémy pre administratívne budovy.

Spoločnosť GTS spúšťa novú videokonferenčnú službu v HD kvalite, ktorá bude dostupná kedykoľvek a kdekoľvek.

14.06.2012
GTS Central Europe popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe spúšťa novú službu s názvom GTS Videoconference.

GTS rozširuje ponuku ethernetových služieb do ďalších krajín Európy

15.05.2012
Neustále rastúci dopyt po ethernetových službách viedol skupinu GTS Central Europe (GTS), popredného poskytovateľa integrovaných telekomunikačných riešení s vlastnou sieťou v strednej a východnej Európe, k ponuke unikátneho ethernetového produktu aj v krajinách, ktoré rozšírili jadro skupiny GTS tvorené Českou republikou, Maďarskom, Poľskom, Slovenskom a Rumunskom. Prostredníctvom svojich partnerov a ďalších kontaktov v regióne strednej a východnej Európy, GTS momentálne ponúka službu Ethernet Line aj v Bulharsku, v Chorvátsku, v Slovinsku, v Srbsku, na Ukrajine a v Turecku.

GTS začína poskytovať nové služby Data Storage a Backup založené na technológii Cloud

06.03.2012
GTS Central Europe (GTS), popredný poskytovateľ integrovaných telekomunikačných riešení v regióne strednej a východnej Európy, predstavil dve nové manažovateľné riešenia úložísk pre vysoko zabezpečenú a spoľahlivú správu dát a ich replikáciu.

GTS poskytne pre UniCredit služby nového dátového centra

03.01.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), popredný poskytovateľ integrovaných telekomunikačných riešení v krajinách strednej a východnej Európy, poskytne pre svojho dlhodobého klienta UniCredit Bank služby nového dátového centra v Českej republike s rozlohou viac ako 60 m2. 

GTS Central Europe sa pripojila k virtuálnej ethernetovej platforme spoločnosti ancotel

19.12.2011
GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor a poskytovateľ služieb dátových centier v strednej a východnej Európe (CEE) sa pripojil k virtuálnej ethernetovej platforme spoločnosti ancotel. 
Copyright © 2009 Communica s.r.o., všetky práva vyhradené
Realizace: HyperMedia, a.s., www.hypermedia.cz
Partneři: BestSite s.r.o.
TOPlist
TOPlist