O spoločnosti Communica SK s.r.o.

Monitoring vozidiel a telekomunikačné služby na mieru

Spoločnosť Communica SK s.r.o. bola založená v roku 2004 a už dlhodobo patrí k najvýznamnejším obchodným partnerom operátora GTS Slovakia. Od roku 2004 spolupracujeme s týmto operátorom na spoločných projektoch v oblasti hlasových a dátových telekomunikačných riešení.

Našim klientom pomáhame s riešeniami v oblastiach telekomunikačných a IT riešení, ponúkame komplexné riešenie a tvorbu telekomunikačnej infraštruktúry vo firme (konzultácie, návrh riešenia, vhodnosť použitia), poskytujeme poradenskú starostlivosť koncovým užívateľom.

                        Telekomunikačná veža

Účelne vám zaistíme prepojenie dodávaných operátorských služieb s vnútrofiremným hlasovým a dátovým HW.
Našu prácu máme radi a robíme ju dobre. Tento prístup oceňuje väčšina našich klientov pre ktorých už niekoľko rokov pracujeme.

Obráťte sa nás v prípade, že:

  • Hľadáte koordinátora pre svoje firemné telekomunikačné riešenie
  • Chcete zjednotiť a unifikovať dodávku svojich služieb a sprehľadniť svoje riešenie
  • Chcete efektívne znížiť náklady v oblasti IT
  • Chcete revidovať, alebo nezávisle konzultovať aktuálny stav nastavenia, popr. spôsob nasadenia nového riešenia

V prípade akýchkoľvek otázok VYPLŇTE KONTAKTNÝ FORMULÁR, alebo volajte na našu zákaznícku linku +421 2 4342 2765


Zaujímavé informácie a odkazy:
Identifikačné údaje spoločnosti
Sídlo spoločnosti
Udalosti zo spoločnosti
Kontakty
Zákaznícka linka

Novinky

Čo sa u nás deje

GTS poskytne pre Penzias hlasové a medzinárodné služby virtuálnych privátnych sietí

26.06.2012
GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe, vybuduje v Poľsku, v Rumunsku a v Maďarsku virtuálnu privátnu sieť (VPN) a poskytne hlasové služby pre Penzias, anglickú spoločnosť spravujúcu telekomunikačné systémy pre administratívne budovy.

Spoločnosť GTS spúšťa novú videokonferenčnú službu v HD kvalite, ktorá bude dostupná kedykoľvek a kdekoľvek.

14.06.2012
GTS Central Europe popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe spúšťa novú službu s názvom GTS Videoconference.

GTS rozširuje ponuku ethernetových služieb do ďalších krajín Európy

15.05.2012
Neustále rastúci dopyt po ethernetových službách viedol skupinu GTS Central Europe (GTS), popredného poskytovateľa integrovaných telekomunikačných riešení s vlastnou sieťou v strednej a východnej Európe, k ponuke unikátneho ethernetového produktu aj v krajinách, ktoré rozšírili jadro skupiny GTS tvorené Českou republikou, Maďarskom, Poľskom, Slovenskom a Rumunskom. Prostredníctvom svojich partnerov a ďalších kontaktov v regióne strednej a východnej Európy, GTS momentálne ponúka službu Ethernet Line aj v Bulharsku, v Chorvátsku, v Slovinsku, v Srbsku, na Ukrajine a v Turecku.

GTS začína poskytovať nové služby Data Storage a Backup založené na technológii Cloud

06.03.2012
GTS Central Europe (GTS), popredný poskytovateľ integrovaných telekomunikačných riešení v regióne strednej a východnej Európy, predstavil dve nové manažovateľné riešenia úložísk pre vysoko zabezpečenú a spoľahlivú správu dát a ich replikáciu.

GTS poskytne pre UniCredit služby nového dátového centra

03.01.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), popredný poskytovateľ integrovaných telekomunikačných riešení v krajinách strednej a východnej Európy, poskytne pre svojho dlhodobého klienta UniCredit Bank služby nového dátového centra v Českej republike s rozlohou viac ako 60 m2. 

GTS Central Europe sa pripojila k virtuálnej ethernetovej platforme spoločnosti ancotel

19.12.2011
GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor a poskytovateľ služieb dátových centier v strednej a východnej Európe (CEE) sa pripojil k virtuálnej ethernetovej platforme spoločnosti ancotel. 
Copyright © 2009 Communica s.r.o., všetky práva vyhradené

Co se vám na Slotty Way líbí nejvíce?

Na Slotty Way je něco zvláštního, co mě nutí vracet se pro další. Možná je to vzrušení z toho, že zkouším štěstí na automatech, nebo očekávání velké výhry. Ať už je to cokoli, vím, že se mohu spolehnout na to, že mi slotty way poskytne zábavný a vzrušující zážitek. Navíc pravidelně přibývají nové hry, takže je vždy co nového vyzkoušet. Díky za to, že děláte z hraní příjemný zážitek!, Slotty Way!

Realizace: HyperMedia, a.s., www.hypermedia.cz
Partneři: BestSite s.r.o.
TOPlist
TOPlist