Všetko naše podnikanie sa točí okolo Vás

Spoznajte luxus dokonalej starostlivosti

V centre nášho záujmu ste Vy – náš zákazník!

Svoje sily sústreďujeme v plnej miere na zistenie a uspokojenie vašich potrieb, naši zamestnanci sú vedení k ochote, priateľskému a čestnému jednaniu.

Snažíme sa predchádzať konfliktom a preto aj pre vás nepríjemné veci, ako reklamácie a administratívu, riešime ochotne, rýchlo a priateľsky a preto sa akýkoľvek styk s vami pre obe strany stáva potešením.

    

Team našich zamestnancov je zameraný na poskytnutie dokonalej služby zákazníkovi.

  • VZDELÁVACÍ  PROGRAM: všetci zamestnanci sa zúčastňujú školení o produktoch, nových technológiách, psychológii a tímovej spolupráci

  • SPRÁVNA PARTIA: niekoľko krát ročne na firemných stretnutiach si  vymieňame skúsenosti, odporúčame si najlepšie novinky pre našich zákazníkov a upevňujeme vzťahy a spoluprácu.
    Vďaka tomu je priebeh vašej zákazky firmou hladký a bezproblémový.

  • ETICKÝ KÓDEX: všetci z nás sa chovajú priateľsky, ochotne a profesionálne a kódex zakazuje slová: NIE, NEJDE, NEMÁME.

  • DOKONALÉ ZÁZEMIE: pre starostlivosť o zákazníka poskytujeme zamestnancom úplné technologické, technické a logistické zázemie.

NAŠI  ĽUDIA SÚ PRIPRAVENÍ SPLNIŤ AKÉKOĽVEK VAŠE PRIANIE!


Ak máte na nás akékoľvek otázky, ak potrebujete získať informácie, alebo chcete s nami spolupracovať, vyplňte prosím TENTO KONTAKTNÝ FORMULÁR, alebo volajte na našu zákaznícku linku +421 2 4342 2765

 

Novinky

Čo sa u nás deje

GTS poskytne pre Penzias hlasové a medzinárodné služby virtuálnych privátnych sietí

26.06.2012
GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe, vybuduje v Poľsku, v Rumunsku a v Maďarsku virtuálnu privátnu sieť (VPN) a poskytne hlasové služby pre Penzias, anglickú spoločnosť spravujúcu telekomunikačné systémy pre administratívne budovy.

Spoločnosť GTS spúšťa novú videokonferenčnú službu v HD kvalite, ktorá bude dostupná kedykoľvek a kdekoľvek.

14.06.2012
GTS Central Europe popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe spúšťa novú službu s názvom GTS Videoconference.

GTS rozširuje ponuku ethernetových služieb do ďalších krajín Európy

15.05.2012
Neustále rastúci dopyt po ethernetových službách viedol skupinu GTS Central Europe (GTS), popredného poskytovateľa integrovaných telekomunikačných riešení s vlastnou sieťou v strednej a východnej Európe, k ponuke unikátneho ethernetového produktu aj v krajinách, ktoré rozšírili jadro skupiny GTS tvorené Českou republikou, Maďarskom, Poľskom, Slovenskom a Rumunskom. Prostredníctvom svojich partnerov a ďalších kontaktov v regióne strednej a východnej Európy, GTS momentálne ponúka službu Ethernet Line aj v Bulharsku, v Chorvátsku, v Slovinsku, v Srbsku, na Ukrajine a v Turecku.

GTS začína poskytovať nové služby Data Storage a Backup založené na technológii Cloud

06.03.2012
GTS Central Europe (GTS), popredný poskytovateľ integrovaných telekomunikačných riešení v regióne strednej a východnej Európy, predstavil dve nové manažovateľné riešenia úložísk pre vysoko zabezpečenú a spoľahlivú správu dát a ich replikáciu.

GTS poskytne pre UniCredit služby nového dátového centra

03.01.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), popredný poskytovateľ integrovaných telekomunikačných riešení v krajinách strednej a východnej Európy, poskytne pre svojho dlhodobého klienta UniCredit Bank služby nového dátového centra v Českej republike s rozlohou viac ako 60 m2. 

GTS Central Europe sa pripojila k virtuálnej ethernetovej platforme spoločnosti ancotel

19.12.2011
GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor a poskytovateľ služieb dátových centier v strednej a východnej Európe (CEE) sa pripojil k virtuálnej ethernetovej platforme spoločnosti ancotel. 
Copyright © 2009 Communica s.r.o., všetky práva vyhradené
Realizace: HyperMedia, a.s., www.hypermedia.cz
Partneři: BestSite s.r.o.
TOPlist
TOPlist