Monitoring služobných vozidiel

Communica SK pomôže znížiť náklady na prevádzku Vašich áut

Radi by ste znížili prevádzkové náklady na Vaše služobné vozidlá?
Communica SK má pre Vás riešenie!
Našim zákazníkom poskytneme efektívne riešenie správy ich vozového parku!

Prostredníctvom internetovej aplikácie webdispečink a technológiou GPS a GSM sa okamžite dozviete nie len presnú polohu svojich vozidiel, ale navyše môžete využívať aj ďalšie potrebné funkcie:

  • sledovanie vozidiel (dispečing, dispečerské pracovisko)
  • kontrola automobilov
  • elektronická kniha jázd
  • optimalizácia dopravy
  • cestovné náhrady atď.

Nasadenie mobilných jednotiek GSM/GPS do služobných vozidiel umožní podnikateľovi bezpečne riadiť a spravovať svoj vozový park v reálnom čase po celom svete! 
Užívateľovi pri tom k samotnej práci stačí len pripojenie k internetu a prehliadač www stránok, pričom náklady na prevádzku sú takmer zanedbateľné.
Túto službu si teda môže dovoliť akákoľvek firma bez ohľadu na počet zamestnancov.

Wedispečink je kompletné preklopenie dispečerského pracoviska na webovú platformu s veľmi jednoduchým ovládaním.
Na základe dlhoročných znalostí potrieb prevádzkovateľov auto parkov boli do internetového dispečinku implementované všetky relevantné funkcie vrátane telemetrických údajov vozidiel (spotreba, otáčky motora, stav tachometra, teplota v nákladnom priestore atď.), čo je dané schopnosťou jednotiek čítať údaje z elektronickej zbernice nákladných a úžitkových áut takmer všetkých značiek.

Užívateľ pracuje s vozidlami skutočne on-line kdekoľvek vrátane zahraničia. Triedi si vozidlá po skupinách, strediskách a pod. vrátane vyhodnotenia všetkých štatistík. Zadáva tzv. body dosiahnutia (nakládka, vykládka apod.), o čom môže byť informovaný ktokoľvek ďalší prostredníctvom správy na mobilný telefón, alebo využíva funkciu optimálne vozidlo podľa miesta určenia. Systém importuje dáta z elektronických výpisov všetkých kariet na PHM a umožňuje export dát do ďalších ekonomických programov, alebo len ako výtlačok pre potreby vlastného účtovníctva.

               

Pre viac informácií volajte na našu zákaznícku linku +421 2 4342 2765


 

Novinky

Čo sa u nás deje

GTS poskytne pre Penzias hlasové a medzinárodné služby virtuálnych privátnych sietí

26.06.2012
GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe, vybuduje v Poľsku, v Rumunsku a v Maďarsku virtuálnu privátnu sieť (VPN) a poskytne hlasové služby pre Penzias, anglickú spoločnosť spravujúcu telekomunikačné systémy pre administratívne budovy.

Spoločnosť GTS spúšťa novú videokonferenčnú službu v HD kvalite, ktorá bude dostupná kedykoľvek a kdekoľvek.

14.06.2012
GTS Central Europe popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe spúšťa novú službu s názvom GTS Videoconference.

GTS rozširuje ponuku ethernetových služieb do ďalších krajín Európy

15.05.2012
Neustále rastúci dopyt po ethernetových službách viedol skupinu GTS Central Europe (GTS), popredného poskytovateľa integrovaných telekomunikačných riešení s vlastnou sieťou v strednej a východnej Európe, k ponuke unikátneho ethernetového produktu aj v krajinách, ktoré rozšírili jadro skupiny GTS tvorené Českou republikou, Maďarskom, Poľskom, Slovenskom a Rumunskom. Prostredníctvom svojich partnerov a ďalších kontaktov v regióne strednej a východnej Európy, GTS momentálne ponúka službu Ethernet Line aj v Bulharsku, v Chorvátsku, v Slovinsku, v Srbsku, na Ukrajine a v Turecku.

GTS začína poskytovať nové služby Data Storage a Backup založené na technológii Cloud

06.03.2012
GTS Central Europe (GTS), popredný poskytovateľ integrovaných telekomunikačných riešení v regióne strednej a východnej Európy, predstavil dve nové manažovateľné riešenia úložísk pre vysoko zabezpečenú a spoľahlivú správu dát a ich replikáciu.

GTS poskytne pre UniCredit služby nového dátového centra

03.01.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), popredný poskytovateľ integrovaných telekomunikačných riešení v krajinách strednej a východnej Európy, poskytne pre svojho dlhodobého klienta UniCredit Bank služby nového dátového centra v Českej republike s rozlohou viac ako 60 m2. 

GTS Central Europe sa pripojila k virtuálnej ethernetovej platforme spoločnosti ancotel

19.12.2011
GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor a poskytovateľ služieb dátových centier v strednej a východnej Európe (CEE) sa pripojil k virtuálnej ethernetovej platforme spoločnosti ancotel. 
Copyright © 2009 Communica s.r.o., všetky práva vyhradené
Realizace: HyperMedia, a.s., www.hypermedia.cz
Partneři: BestSite s.r.o.
TOPlist
TOPlist