WEBDISPEČINK + OMV = nadštandardné zľavy PHM
20.12.2010 - Redakce Communica
So svojim produktom OMV Business Card poskytuje spoločnosť OMV Česká republika s.r.o. bezhotovostný platobný prostriedok pre úhradu pohonných hmôt a produktov čerpacích staníc, ktorý pre firemných zákazníkov znamená veľké úspory a množstvo zaujímavých výhod (zľavy z každého natankovaného litra, úspora času, možnosť úhrady dodatkových služieb ako mýta, diaľnice, tunely, hava rína služba v zahraničí, vratka DPH zo zahraničia a pod.).
Okrem čerpacích staníc OMV a Avanti (druhá značka OMV) môžu byť karty použité v partnerských sieťach Agip, Shell, Benzina, EuroOil (v Českej republike = viac než 1.000 miest na tankovanie) a zároveň v celkom 36 štátoch Európy v rámci združenie ROUTEX (združujúcich viac než 20.000 miest na tankovanie v 36 krajinách Európy) v sieťach OMV, Aral, Agip, BP, Statoil.
Pre súčasných aj budúcich zákazníkov, ktorí využívajú službu
Webdispečink sú pripravené špeciálne nadštandardné zľavy na PHM.
Touto spoluprácou prináša služba
Webdispečink svojim zákazníkom ďalšiu výnimočnú formu úspor nákladov. Samozrejmosťou je mimo iné automatizovaný import nákladov do Webdispečinku z elektronického výpisu spoločnosti OMV.
pre viac informácií kontaktuje naše
obchodné oddelenieďalšie
novinky z monitoringu vozidiel:
Novinky
Čo sa u nás deje
15.05.2012
Neustále rastúci dopyt po ethernetových službách viedol skupinu GTS Central Europe (GTS), popredného poskytovateľa integrovaných telekomunikačných riešení s vlastnou sieťou v strednej a východnej Európe, k ponuke unikátneho ethernetového produktu aj v krajinách, ktoré rozšírili jadro skupiny GTS tvorené Českou republikou, Maďarskom, Poľskom, Slovenskom a Rumunskom. Prostredníctvom svojich partnerov a ďalších kontaktov v regióne strednej a východnej Európy, GTS momentálne ponúka službu Ethernet Line aj v Bulharsku, v Chorvátsku, v Slovinsku, v Srbsku, na Ukrajine a v Turecku.
06.03.2012
GTS Central Europe (GTS), popredný poskytovateľ integrovaných telekomunikačných riešení v regióne strednej a východnej Európy, predstavil dve nové manažovateľné riešenia úložísk pre vysoko zabezpečenú a spoľahlivú správu dát a ich replikáciu.
03.01.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), popredný poskytovateľ integrovaných telekomunikačných riešení v krajinách strednej a východnej Európy, poskytne pre svojho dlhodobého klienta UniCredit Bank služby nového dátového centra v Českej republike s rozlohou viac ako 60 m2.
19.12.2011
GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor a poskytovateľ služieb dátových centier v strednej a východnej Európe (CEE) sa pripojil k virtuálnej ethernetovej platforme spoločnosti ancotel.
03.11.2011
Spoločnosť GTS Central Europe (GTS), popredný poskytovateľ integrovaných telekomunikačných služieb v krajinách strednej a východnej Európy, rozšírila svoju službu Ethernet VPN.
22.11.2011
Spoločnosť GTS Slovakia dnes v bratislavskej Petržalke otvára nové dátové centrum s celkovou rozlohou viac ako 3 000 m2 so štandardom TIER 3. Jedným z prvých zákazníkov, ktorí v ňom budú využívať služby už v tomto roku, je aj Poštová banka. Noví aj súčasní klienti ocenia najmä dostupnosť a najmodernejšie technológie, ktorými je toto dátové centrum vybavené.