WEBDISPEČINK + OMV = nadštandardné zľavy PHM

20.12.2010 - Redakce Communica

So svojim produktom OMV Business Card poskytuje spoločnosť OMV Česká republika s.r.o. bezhotovostný platobný prostriedok pre úhradu pohonných hmôt a produktov čerpacích staníc, ktorý pre firemných zákazníkov znamená veľké úspory a množstvo zaujímavých výhod (zľavy z každého natankovaného litra, úspora času, možnosť úhrady dodatkových služieb ako mýta, diaľnice, tunely, hava rína služba v zahraničí, vratka DPH zo zahraničia a pod.).

Okrem čerpacích staníc OMV a Avanti (druhá značka OMV) môžu byť karty použité v partnerských sieťach Agip, Shell, Benzina, EuroOil (v Českej republike = viac než 1.000 miest na tankovanie) a zároveň v celkom 36 štátoch Európy v rámci združenie ROUTEX (združujúcich viac než 20.000 miest na tankovanie v 36 krajinách Európy) v sieťach OMV, Aral, Agip, BP, Statoil.

Pre súčasných aj budúcich  zákazníkov, ktorí využívajú službu Webdispečink sú pripravené špeciálne nadštandardné zľavy na PHM.

Touto spoluprácou prináša služba Webdispečink svojim zákazníkom ďalšiu výnimočnú formu úspor nákladov. Samozrejmosťou je mimo iné automatizovaný import nákladov do Webdispečinku z elektronického výpisu spoločnosti OMV.

pre viac informácií kontaktuje naše obchodné oddelenie

ďalšie novinky z monitoringu vozidiel:

Novinky

Čo sa u nás deje

GTS poskytne pre Penzias hlasové a medzinárodné služby virtuálnych privátnych sietí

26.06.2012
GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe, vybuduje v Poľsku, v Rumunsku a v Maďarsku virtuálnu privátnu sieť (VPN) a poskytne hlasové služby pre Penzias, anglickú spoločnosť spravujúcu telekomunikačné systémy pre administratívne budovy.

Spoločnosť GTS spúšťa novú videokonferenčnú službu v HD kvalite, ktorá bude dostupná kedykoľvek a kdekoľvek.

14.06.2012
GTS Central Europe popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe spúšťa novú službu s názvom GTS Videoconference.

GTS rozširuje ponuku ethernetových služieb do ďalších krajín Európy

15.05.2012
Neustále rastúci dopyt po ethernetových službách viedol skupinu GTS Central Europe (GTS), popredného poskytovateľa integrovaných telekomunikačných riešení s vlastnou sieťou v strednej a východnej Európe, k ponuke unikátneho ethernetového produktu aj v krajinách, ktoré rozšírili jadro skupiny GTS tvorené Českou republikou, Maďarskom, Poľskom, Slovenskom a Rumunskom. Prostredníctvom svojich partnerov a ďalších kontaktov v regióne strednej a východnej Európy, GTS momentálne ponúka službu Ethernet Line aj v Bulharsku, v Chorvátsku, v Slovinsku, v Srbsku, na Ukrajine a v Turecku.

GTS začína poskytovať nové služby Data Storage a Backup založené na technológii Cloud

06.03.2012
GTS Central Europe (GTS), popredný poskytovateľ integrovaných telekomunikačných riešení v regióne strednej a východnej Európy, predstavil dve nové manažovateľné riešenia úložísk pre vysoko zabezpečenú a spoľahlivú správu dát a ich replikáciu.

GTS poskytne pre UniCredit služby nového dátového centra

03.01.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), popredný poskytovateľ integrovaných telekomunikačných riešení v krajinách strednej a východnej Európy, poskytne pre svojho dlhodobého klienta UniCredit Bank služby nového dátového centra v Českej republike s rozlohou viac ako 60 m2. 

GTS Central Europe sa pripojila k virtuálnej ethernetovej platforme spoločnosti ancotel

19.12.2011
GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor a poskytovateľ služieb dátových centier v strednej a východnej Európe (CEE) sa pripojil k virtuálnej ethernetovej platforme spoločnosti ancotel. 
Copyright © 2009 Communica s.r.o., všetky práva vyhradené

Co se vám na Slotty Way líbí nejvíce?

Na Slotty Way je něco zvláštního, co mě nutí vracet se pro další. Možná je to vzrušení z toho, že zkouším štěstí na automatech, nebo očekávání velké výhry. Ať už je to cokoli, vím, že se mohu spolehnout na to, že mi slotty way poskytne zábavný a vzrušující zážitek. Navíc pravidelně přibývají nové hry, takže je vždy co nového vyzkoušet. Díky za to, že děláte z hraní příjemný zážitek!, Slotty Way!

Realizace: HyperMedia, a.s., www.hypermedia.cz
Partneři: BestSite s.r.o.
TOPlist
TOPlist