Rozšírená podpora práce s mapou

21.06.2009 - Tlačová správa Webdispečink

Plánovanie trás a podpora TomTom navigácií

Každý užívateľ sa niekedy stretol so situáciou, kedy potreboval presne naplánovať trasu z miesta A do miesta B, poprípade navštívili niekoľko miest na ceste. Aplikácia Webdispečink mu túto úlohu uľahčí.
Užívateľ môže zadať jednotlivé miesta trasy textovým popisom / napr. Bratislava  Bajkalská/, kliknutím do mapy alebo vpísaním presnej zemepisnej polohy. Počet prejazdných miest je obmedzený približne na 20.
Webdispečink následne vypočíta optimálnu trasu. Užívateľ si takýto plán môže vytlačiť, alebo si ho môže uložiť do súboru, ktorý následne načíta do svojej navigácie TomTom. Navigácia ho bezpečne dovedie k naplánovaným miestam.

Nájdenie hľadanej trasy a odovzdanie správy do navigácie

Každodennou prácou dispečera v doprave  je prijatie požiadavky na vyzdvihnutie, alebo doručenie tovaru na nejakú adresu. Webdispečink dáva užívateľovi silný nástroj na nájdenie ľubovoľnej adresy na svete, stačí mu zadať napr. Bratislava Bajkalská 10. Aplikácia nájdenú adresu jasným symbolom zobrazí na mape a ponúkne odoslanie pozície aj s textovou správou vodičovi priamo do vozidla a navigácie TomTom. Týmto postupom odpadá telefonická komunikácia  s vodičom a niekedy zložité diktovanie adresy a kontaktnej osoby.


Ďalšie zaujímavé články zo sekcie Novinky:

Optimalizácia dopravy, správa zákaziek

 

 

Novinky

Čo sa u nás deje

GTS poskytne pre Penzias hlasové a medzinárodné služby virtuálnych privátnych sietí

26.06.2012
GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe, vybuduje v Poľsku, v Rumunsku a v Maďarsku virtuálnu privátnu sieť (VPN) a poskytne hlasové služby pre Penzias, anglickú spoločnosť spravujúcu telekomunikačné systémy pre administratívne budovy.

Spoločnosť GTS spúšťa novú videokonferenčnú službu v HD kvalite, ktorá bude dostupná kedykoľvek a kdekoľvek.

14.06.2012
GTS Central Europe popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe spúšťa novú službu s názvom GTS Videoconference.

GTS rozširuje ponuku ethernetových služieb do ďalších krajín Európy

15.05.2012
Neustále rastúci dopyt po ethernetových službách viedol skupinu GTS Central Europe (GTS), popredného poskytovateľa integrovaných telekomunikačných riešení s vlastnou sieťou v strednej a východnej Európe, k ponuke unikátneho ethernetového produktu aj v krajinách, ktoré rozšírili jadro skupiny GTS tvorené Českou republikou, Maďarskom, Poľskom, Slovenskom a Rumunskom. Prostredníctvom svojich partnerov a ďalších kontaktov v regióne strednej a východnej Európy, GTS momentálne ponúka službu Ethernet Line aj v Bulharsku, v Chorvátsku, v Slovinsku, v Srbsku, na Ukrajine a v Turecku.

GTS začína poskytovať nové služby Data Storage a Backup založené na technológii Cloud

06.03.2012
GTS Central Europe (GTS), popredný poskytovateľ integrovaných telekomunikačných riešení v regióne strednej a východnej Európy, predstavil dve nové manažovateľné riešenia úložísk pre vysoko zabezpečenú a spoľahlivú správu dát a ich replikáciu.

GTS poskytne pre UniCredit služby nového dátového centra

03.01.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), popredný poskytovateľ integrovaných telekomunikačných riešení v krajinách strednej a východnej Európy, poskytne pre svojho dlhodobého klienta UniCredit Bank služby nového dátového centra v Českej republike s rozlohou viac ako 60 m2. 

GTS Central Europe sa pripojila k virtuálnej ethernetovej platforme spoločnosti ancotel

19.12.2011
GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor a poskytovateľ služieb dátových centier v strednej a východnej Európe (CEE) sa pripojil k virtuálnej ethernetovej platforme spoločnosti ancotel. 
Copyright © 2009 Communica s.r.o., všetky práva vyhradené
Realizace: HyperMedia, a.s., www.hypermedia.cz
Partneři: BestSite s.r.o.
TOPlist
TOPlist