Optimalizácia dopravy a správa zákaziek

20.06.2009 - Tlačová správa Webdispečink

Služba optimalizácia dopravy, správa zákaziek si berie za cieľ uľahčiť užívateľovi každodennú prácu s evidenciou aktuálne prebiehajúcich zákaziek.

Zákazkou môže byť myslené vyzdvihnutie alebo dodanie tovaru, servisný zásah vozidla.

Pre túto evidenciu bol vypracovaný osvedčený postup:

 • Obsluha príjme zákazku, ktorá je charakterizovaná presnou adresou, kontaktnými informáciami na zákazníka a popisom.
 • Nasleduje nájdenie vhodného vozidla, ktoré môže túto zákazku obslúžiť.
 • Vodič vybraného vozidla môže byť automaticky informovaný o pridelení zákazky prostredníctvom SMS správy, alebo správy do jeho navigácie TomTom.
 • Užívateľ má k dispozícii nástroj na nájdenie hľadanej adresy napr. Bratislava Bajkalská 10.
 • Pre nájdenie najvhodnejšieho vozidla môže užívateľ využiť funkciu Nájdi najbližšie vozidlo.
 • Aplikácia ponúkne roztriedený zoznam vozidiel podľa vzdialenosti k hľadanej adrese.
 • Pri každom vozidle je znázornený stav v ktorom sa nachádza t.j. či je v pohybe, alebo stojí /zobrazované sú vozidlá len s aktuálnou platnou polohou /.
 • Pre zadanie zákazky do systému užívateľ vyberie voľbu Definícia zákazky: do karty zákazky vyplní všetky potrebné informácie.
 • Novo vytvorenú zákazku je možné formou SMS správy, alebo polohovej správy odoslať priamo vodičovi do vozidla.
 • Jediným kliknutím myši si užívateľ zobrazí na mape všetky aktuálne objednávky a to vrátane aktuálnych pozícií vozidiel.
 • Výsledkom je dokonalý prehľad o stave plnenia.
 • V neposlednej rade má užívateľ možnosť komfortného exportu štatistík do Excelu.
 • Tu si môže prehľadne zobraziť podrobné informácie o plnení jednotlivých zákaziek, ako je čas prijatia objednávky, odovzdanie objednávky vodičovi, príchod vozidla k hľadanému miestu a čas ukončenia celej zákazky.


Ďalšie zaujímavé články zo sekcie Novinky:

Rozšírená podpora práce s mapou

Novinky

Čo sa u nás deje

GTS poskytne pre Penzias hlasové a medzinárodné služby virtuálnych privátnych sietí

26.06.2012
GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe, vybuduje v Poľsku, v Rumunsku a v Maďarsku virtuálnu privátnu sieť (VPN) a poskytne hlasové služby pre Penzias, anglickú spoločnosť spravujúcu telekomunikačné systémy pre administratívne budovy.

Spoločnosť GTS spúšťa novú videokonferenčnú službu v HD kvalite, ktorá bude dostupná kedykoľvek a kdekoľvek.

14.06.2012
GTS Central Europe popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v strednej a východnej Európe spúšťa novú službu s názvom GTS Videoconference.

GTS rozširuje ponuku ethernetových služieb do ďalších krajín Európy

15.05.2012
Neustále rastúci dopyt po ethernetových službách viedol skupinu GTS Central Europe (GTS), popredného poskytovateľa integrovaných telekomunikačných riešení s vlastnou sieťou v strednej a východnej Európe, k ponuke unikátneho ethernetového produktu aj v krajinách, ktoré rozšírili jadro skupiny GTS tvorené Českou republikou, Maďarskom, Poľskom, Slovenskom a Rumunskom. Prostredníctvom svojich partnerov a ďalších kontaktov v regióne strednej a východnej Európy, GTS momentálne ponúka službu Ethernet Line aj v Bulharsku, v Chorvátsku, v Slovinsku, v Srbsku, na Ukrajine a v Turecku.

GTS začína poskytovať nové služby Data Storage a Backup založené na technológii Cloud

06.03.2012
GTS Central Europe (GTS), popredný poskytovateľ integrovaných telekomunikačných riešení v regióne strednej a východnej Európy, predstavil dve nové manažovateľné riešenia úložísk pre vysoko zabezpečenú a spoľahlivú správu dát a ich replikáciu.

GTS poskytne pre UniCredit služby nového dátového centra

03.01.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), popredný poskytovateľ integrovaných telekomunikačných riešení v krajinách strednej a východnej Európy, poskytne pre svojho dlhodobého klienta UniCredit Bank služby nového dátového centra v Českej republike s rozlohou viac ako 60 m2. 

GTS Central Europe sa pripojila k virtuálnej ethernetovej platforme spoločnosti ancotel

19.12.2011
GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor a poskytovateľ služieb dátových centier v strednej a východnej Európe (CEE) sa pripojil k virtuálnej ethernetovej platforme spoločnosti ancotel. 
Copyright © 2009 Communica s.r.o., všetky práva vyhradené
Realizace: HyperMedia, a.s., www.hypermedia.cz
Partneři: BestSite s.r.o.
TOPlist
TOPlist