Monitoring služobných vozidiel

Communica SK pomôže znížiť náklady na prevádzku Vašich áut

Radi by ste znížili prevádzkové náklady na Vaše služobné vozidlá?
Communica SK má pre Vás riešenie!
Našim zákazníkom poskytneme efektívne riešenie správy ich vozového parku!

Prostredníctvom internetovej aplikácie webdispečink a technológiou GPS a GSM sa okamžite dozviete nie len presnú polohu svojich vozidiel, ale navyše môžete využívať aj ďalšie potrebné funkcie:

  • sledovanie vozidiel (dispečing, dispečerské pracovisko)
  • kontrola automobilov
  • elektronická kniha jázd
  • optimalizácia dopravy
  • cestovné náhrady atď.

Nasadenie mobilných jednotiek GSM/GPS do služobných vozidiel umožní podnikateľovi bezpečne riadiť a spravovať svoj vozový park v reálnom čase po celom svete! 
Užívateľovi pri tom k samotnej práci stačí len pripojenie k internetu a prehliadač www stránok, pričom náklady na prevádzku sú takmer zanedbateľné.
Túto službu si teda môže dovoliť akákoľvek firma bez ohľadu na počet zamestnancov.

Wedispečink je kompletné preklopenie dispečerského pracoviska na webovú platformu s veľmi jednoduchým ovládaním.
Na základe dlhoročných znalostí potrieb prevádzkovateľov auto parkov boli do internetového dispečinku implementované všetky relevantné funkcie vrátane telemetrických údajov vozidiel (spotreba, otáčky motora, stav tachometra, teplota v nákladnom priestore atď.), čo je dané schopnosťou jednotiek čítať údaje z elektronickej zbernice nákladných a úžitkových áut takmer všetkých značiek.

Užívateľ pracuje s vozidlami skutočne on-line kdekoľvek vrátane zahraničia. Triedi si vozidlá po skupinách, strediskách a pod. vrátane vyhodnotenia všetkých štatistík. Zadáva tzv. body dosiahnutia (nakládka, vykládka apod.), o čom môže byť informovaný ktokoľvek ďalší prostredníctvom správy na mobilný telefón, alebo využíva funkciu optimálne vozidlo podľa miesta určenia. Systém importuje dáta z elektronických výpisov všetkých kariet na PHM a umožňuje export dát do ďalších ekonomických programov, alebo len ako výtlačok pre potreby vlastného účtovníctva.

               

Pre viac informácií volajte na našu zákaznícku linku +421 2 4342 2765


 

Novinky

Čo sa u nás deje

WEBDISPEČINK po novom i v mobilnom telefóne!

17.01.2011
Mobilná verzia Webdispečinku! Jedná sa o program pre mobilné telefóny, ktorý si užívateľ raz do mobilu nainštaluje, zadá svoje prihlasovacie údaje, a potom má Webdispečink vždy u seba.

Jazdite úspornejšie so snímačom ecoRouteHD

16.01.2011
Bezdrôtový snímač ecoRouteHD umožňuje prepojenie prenosnej navigácie s diagnostikou automobilu.

WEBDISPEČINK + OMV = nadštandardné zľavy PHM

20.12.2010
Pre súčasných aj budúcich  zákazníkov, ktorí využívajú službu Webdispečink sú pripravené špeciálne nadštandardné zľavy na PHM.
Copyright © 2009 Communica s.r.o., všetky práva vyhradené

Co se vám na Slotty Way líbí nejvíce?

Na Slotty Way je něco zvláštního, co mě nutí vracet se pro další. Možná je to vzrušení z toho, že zkouším štěstí na automatech, nebo očekávání velké výhry. Ať už je to cokoli, vím, že se mohu spolehnout na to, že mi slotty way poskytne zábavný a vzrušující zážitek. Navíc pravidelně přibývají nové hry, takže je vždy co nového vyzkoušet. Díky za to, že děláte z hraní příjemný zážitek!, Slotty Way!

Realizace: HyperMedia, a.s., www.hypermedia.cz
Partneři: BestSite s.r.o.
TOPlist
TOPlist